Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Szerelemben...

Melyik a jobb? Szerelemben élni de szegénységben, vagy megállapodni egy gazdag fiúnál, gazdagságban élni, és idővel megszeretni, de a szerelmet soha meg nem ismerni?

Figyelt kérdés
Nem éhenhalós szegénységre gondolok!
2010. okt. 19. 19:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

nekem egy darab kritériumom van

hogy az illetővel fesztelenül jól tudjam érezni magam, tudjátok, amikor észre sem veszitek hogy telik az idő együttlét közben pedig nem is csináltok semmi különöset...


ez viszont eléggé leszűkíti a kört főleg ha még a fizikai vonzerőt is számításba vesszük, úgyhogy egyéb dolgokkal mint pénzkérdések már nem áll módomban foglalkozni mert akkor tényleg csak az üres halmazból választhatnék...

:DD


ugyanakkor azért tényleg szomorú dolgok tudnak kisülni az ilyen "szerelemben szegénységben" történetekből, mikor oda kerül a dolog, hogy gyermeket szeretnének ezek a párok, meg kimászni valahogy az anyós hatásköréből, meg hasonlók

nem egy ilyet látok magam körül

eléggé meg kell küzdeniük, hogy ne legyen belőle szegénység szerelem nélkül


aki nálam sokkal könnyebben talál magának olyan párt akivel jól érzi magát, az megértem hogy ez alapján is szelektál

2010. okt. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Érdekes annak a srácnak a hozzászólása, aki nem kell senkinek, volt szegény is és most jómódú. Hány éves vagy? Én azt figyelem meg, hogy a kifejezetten normális emberek nagyon nehezen találnak maguknak párt a környezetemben, anyagi helyzettől függetlenül. Kevesen vannak, nem találkoznak egymással, a többinek meg nem kellenek.
2010. okt. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

A srácnak, aki nem kell senkinek:


Próbálkozz társkeresővel (nem vicc, kitartás kell, de működhet, több barátnőm is igy jött össze élete párjával). Ne firtasd az anyagi helyzeteket, mondd azt, h albérlet a lakásod, céges autó a kocsi (bár ez később visszaüthet, ha a már szerelmes lány megtudja az igazat és megsértődik a hazugság miatt, de szerintem ez "érthető" hazugság), ne vidd minden randin elegáns helyre, szervezz olyan programot, amihez nem kell feltétlen sok pénz (szinház helyett pl kirándulás, étterem helyett piknik). Hidd el, igy megtalálhatod azt, akinek igy is kellesz.

Amikor összejöttünk a férjemmel, ő nem keresett rosszul az átlaghoz képest, de nem volt semmije. Nekem sem volt semmim (ill. a szüleim által vásárolt lakásban éltem öcsémmel). Csak a szerelem volt :) Ez 6 éve volt. A szerelem még mindig megvan + voltunk több hónapot külföldön, van egy kocsink (semmi extra), van annyi megtakaritásunk, hogy jövőre talán vehetünk egy lakást, fele önerővel. Évente több alkalommal járunk étterembe, van egy közös hobbink, amire évente áldozunk nagyobb összeget. Szóval, együtt teszünk azért, hogy jobb legyen...

2010. okt. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én szerelemben élnék szegénységben. De azért kíváncsi lennék, hogy aki gazadag fiú mellett állapodna meg inkább, az mit tenne, ha kopogtatna a szegénység? Se pénz se szerelem?
2010. okt. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!