Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Szerelemben...

Melyik a jobb? Szerelemben élni de szegénységben, vagy megállapodni egy gazdag fiúnál, gazdagságban élni, és idővel megszeretni, de a szerelmet soha meg nem ismerni?

Figyelt kérdés
Nem éhenhalós szegénységre gondolok!
2010. okt. 19. 19:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
71%
Gazdag srác egyértelműen. Mire odakerül a sor úgyis megszereted, ha meg nem a nagy szerelem is elmúlik pár év után.
2010. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
58%

3. opció: Mindkettőnknek van saját pénze, és szerelmesek vagyunk.

Nem kell ám azt hinni, hogy aki gazdag, az boldogtalan is, aki meg szegény, az boldog. Mondom úgy, hogy se szegény, se gazdag nem vagyok.

2010. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Milyen igaz!

Csak sajnos vannak érdek kapcsolatok, ami már rég rosszul kezdődik.

Én is inkább egy szegényt választanék páromul, aki szeret, törődik velem mint egy gazdagba aki fittyet sem hány.

2010. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
inkább gazdagságban,hisz ki mondta,hogy nem lehet szeretöt tartani:)
2010. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:

egyértelműem szerelem, ha van pénze, ha nincs

persze nem előnyös, ha az utcán éltek:)

2010. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

A szegénység nagyon tud zavaró lenni, amikor a szerelem elmúlik, s próbálnátok felizzítani a szerelmet, de nem tudnátok.Nem tudnátok egymást meglepni, örömet okozni a másiknak.De a gazdagság sem jó, mert akkor az egyik kihasználja a másikat.A legjobb valahol a kettő között lenne, hogy örömet tudjanak okozni a másiknak.

PL a kedvenc könyvét megvenni, vagy amit gyűjt, azt megvenni

2010. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Pocsék érzés a kommentárokat olvasni és megalázó, de csak a szemem nyílik fel méhjobban, hogy sok a pénzorientált ember.

Ameddig nem volt semmim, a kutyának sem kellettem, hiába vagyok kifejezetten normális. Akibe szerelmes voltam, ö is elhagyott egy öregemberért, mert van pénze.

Most mi van?

Itt vagyok fiatalon, kidolgozom a belemet, van egy lakásom és egy házam, van szép autóm, mindenböl a legjobbat veszem.

A családom szerint nem változtam meg, nem változtatott meg a pénz, ugyanaz a normális ember maradtam és mégsem kellek senkinek, mert mindenki csak az egzisztenciáim miatt akar Velem lenni és ez rohadt megalázó.

Én annak örülnék most a legjobban, ha úgy lennék szerelmes, hogy nem a flancolást kellene megadnom.

Egyszerüen jól érezzem magam valakivel, akitöl nem egy üres pénzéhes ölelést, csókot vagy szeretkezést kapok.

Aki jól érezze magát akkor is, ha nem étterembe megyünk, hanem egy padra leülve sajtos kiflit eszünk párizsival meg zacskós kakaóval.

Na nem is folytatom, mert ezek csak szép álmok és a valószínüsége, hogy megvalósul közelít a 0-hoz.

2010. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
2. A szerelem úgy is elmúlik és a gazdagság pedig biztonságot nyújt. Azt tanulhatsz, amit akarsz, amit akarsz, azt veszel meg. Más szeretteidnek tudsz adni. A gyerekedet jó körülmények között tudod felnevelni. És ez sokkal fontosabb akárhány pasinál.
2010. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

nos, a párom szegény családból jön, de iszonyat jól keres, jó szakmája van.

én burzsuj családból jövök, de olyan szakterületet választottam, amiből nem lesz luxusvillám.


nekem van kéróm, páromnak kocsija, összetesszük szépen a fizunkat, és megyünk előre az életbe :D


nem csak a két véglet van. mi nagyon jól kiegészítjük egymást, és nincs semmi olyan dolog a kapcsolatunkban, amiből egyesek azt szűrnék le, hogy érdekből vagyunk együtt. szeretjük egymást.

2010. okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
én jómódú családból származom és összejöttem egy jóval szegényebb fiúval, és nem bántam meg,mert ő a másik felem :)
2010. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!