Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Morálisan elítélendő a mostoha...

Morálisan elítélendő a mostoha testvérek közötti titkos viszony?

Figyelt kérdés
Nem áll fenn semmilyen rokoni kapcsolat.

nov. 14. 12:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%

9-re:

(Nem én vagyok 7-es.)


Nos, ha TÉGED ez zavarna, akkor TE ne kezdjél ki a mostohatestvéreddel.


Egyébként ahogy többen írták már, csöppet se biztos, hogy együtt laknak. Vagy akár, hogy egy percig is együtt laktak. Mivel legtöbbször az anyánál maradnak a gyerekek, egy ilyen házasságban valószínűleg az anya hozta a gyerekeit oda, de a férfi gyerekei csak hétvégén vannak ott.

nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%

9!


Elvileg bármikor osszefuthat az ember az exével és annak új partnerével. De még mindig fenn áll az a helyzet, hogy nem élnek együtt a mostoha testvérek

nov. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem vérrokon, akkor én áldásom adom az ilyesmire.
nov. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%
#13 Teljes mértékben egyetértek! Pont a mai világban kár lenne erkölcsi csőszködni mások élete felett, ha mindenki magába nézne őszintén, tudná, hogy semmivel sem különb másoknál. Így aztán ítélkezni is felesleges....
nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem verrokon, nem érdekelne a szülők véleménye. Az, hogy a szülők kikkel kavarnak, az ő dolguk.
nov. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek mostohatestvér házaspárt, sok éve együtt vannak már. Nincsen vérségi kötelék közöttük.
nov. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha az elvált apukad összejönne a vejed anyjával, akkor mit csinálnál? Ott hagynad a feleséged, mert félsz mit gondolnak majd rolatok?
nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem
nov. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
77%

Alapból pár éven belül, ahogy az egyik egyetemista lesz, s többet lesz a koliban/albérletben, mint a szülő közelében, még akkor is újra 2 totál idegen lesznek egymás számára, ha amúgy még egy házban is laktak.


Amúgy ha már egyetem: nekem volt olyan szobatársam, aki ahányszor átment az egyetem főépületébe, minimum 2 exével mindig találkozott. Akkor most senki se válasszon olyan párt, akivel egy egyetemre jár, mert ha szakítanak, akkor úristen napi szinten fognak találkozni az egyetemen, ahol a másik új párja is ott lehet mellette?

nov. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!