Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismersz2 olyan esetet, mikor...

Ismersz2 olyan esetet, mikor az egyik testvér a párjával befurakodott a közös családi ingatlanba? Hogyan történt? Szülők miért hagyják neki?

Figyelt kérdés

dec. 5. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik bátyám válófélben van, elköltözött a feleségével közös házából néhány hónapja. Ezalatt megismert egy másik nőt, most vele együtt élnek anyánk házában, "amíg nem találnak másik albérletet". Hallomásból tudom, az érintett testvéremmel nem beszéltem erről, így nem tudom, meddig maradnak ott.
dec. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

A nővérem nem költözött el otthonról sosem. Még akkor, amikor még anyánk élt, odaköltözött a párja, akit anyám rettenetesen utált, mert lusta és trehány, ráadásul rendszeresen ezt azt el is adott anyám vagy nővérem tudta nélkül, pedig ő úgy költözött be, hogy csak pár ruhát vitt, minden más a miénk volt. Anyám egyik napról a másikra halt meg, a nővérem meg a párja onnantól úgy kezeltek mindent, hogy az az övék, jogosan jár nekik, mert ők ápolták anyánkat, ami nem igaz, mert nem szorult ápolásra, mielőtt rosszul lett, aznap még pl dolgozott. Utána engem be se engedtek a házba, a saját cuccaimért sem. Albérletben éltem akkor, az volt a kifogás, ha addig megvoltam ez vagy az nélkül, nem is kell az igazán. Nagybátyámmal tudtam kétszer bejutni, de akkor már olyan koszban éltek, hogy a gyomrom felfordult. Bent tartottak két-három macskát, mindenütt macskasz*r meg macskahúgy, elmosogatva semmi, a földön ruhák szétgórva, a fürdőszoba meg szétverve, hogy "fel akarják újítani". A hagyaték után megegyeztünk, hogy kifizetnek a házból, de ugye csak az ingatlan értékét kaptam meg, se anyám bútoraiból, gépeiből egy forintot se. Azóta is ott élnek, vannak gyerekeik, de mint a legutolsó cgányputri, annyira lelakták, az egyik szomszéd csaj szerint még tűz is volt bent a szemetük miatt, ők oltogatták mindenféle vizet locsolva, úgyhogy már nem sokáig lesz lakható, főleg nem gyerekkel.


Azon túl, hogy anyagilag ennyire átvágtak, az fáj, hogy volt egy tök szép ház, amit anyánk erőn felül tartott rendben, de így az enyészeté lesz nagyon hamar.

dec. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az exem nagyanyjának olyan lakása volt, ami egy üzlet feletti kis kuckó, az utcáról külön lehetett felmenni. Az exem apja megvette az üzletet, egy ideig üzemelt is benne valami ruhabolt, de csődbe ment, azóta nincs ott semmi. Mikor a néni otthonba került, az exemet beköltöztették fentre, hogy legyen aki az üzletrészre is ránéz, és miért is lakna benne más (van még a néninek gyereke), mikor az üzletrész az övék? ... Elég tahóság.
dec. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Noverem a narcisztikus ferjevel becuccoltak hozzank 2 hetre. 1 ev mulva en koltoztem el, 2 ev mulva anyam. Ez egy alberlet volt amit nem fizettek azota is lakasrol lakasra cuccolnak 10 eve.
dec. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém megismerkedett egy nővel,három házasság három gyerek. Szüleim megengedték nekik,hogy oda költözzenek. Közben kiderültek a nönek viselt dolgai. Első házasságából kapott egy lakást egy éven belül eluszott neki.Második házasság nem a férjtől van a gyerek. Harmadik házasság átverte a pasit mindent ő kapot meg persze ez is eluszott. A szülői házból kikérte a részét meg is kapta, a saját apja nem áll vele szóba be sem engedik. Na ezek után mit lehet tőle várni. Ott laktak három évig nővéremmel mondtuk neki ennek nem leszz jó vége,á dehogy megváltozott minden rendben leszz. Szüleink is kezdték megunni a tömegnyomort,szóltak neki csináljon valamit mert elegük van az egészből. Házat vettek az öcsém minden pénzét befektette,elköltöztek egy hónap mulva kiderült,van más pasija öcsém hazaköltözött. Hát ha ezt tudtam volna! Tudni előre semmit nem lehet de az előzményekből következtetni igen. Azóta is pereskednek.
dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám egyik barátnője kiment Norvégiába dolgozni. Két év után kiment az egyik lánya is, aztán kicsivel rá a másik is. A nagyobbik nem nagyon akart dolgozni, valami kínai étteremben mosogatott, de utálta, úgyhogy hazajött hamar. Vissza a családi házba, ami nem is az anyjáé, hanem a nagyanyjáé volt. Állt a balhé folyton, a nagyanyja megunta, elköltözött a másik gyerekéhez, ott jól megvolt. De a csajhoz beköltözött a palija, aki előtte börtönben is volt, nem is nagyon kapott munkát utána, de aztán mikor rájöttek, hogy nekik nagyon jó az a pénz, amit hazaküld az anyja meg a testvére rezsire, nem is nagyon kerestek munkát. A csaj beadta az anyjának, hogy egyetemre jár, a palija meg biztonsági őrként dolgozik baromfitelepen, de igazából éltek, mint Manci hevesen, egy idő után már rezsit se fizettek, csak lébecoltak. A palinak kiderült valami stiklije, körözték, meglépett valami rokonához Borsodba, a csaj meg ott maradt egyedül, akkor már villany nem volt a házban. Elkezdett eladni mindent, háztartási gépek, egykét bútor, ruhák, mire hazajött a testvére. Ott volt egy tök üres ház, ahol nincs villany, meg milliós tartozás a vízművek felé. Rohadt nagy balhé lett.
dec. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12%
Ha van hely nekik az nem feltétlen befurakodás.
dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!