Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferjem szerint nincs jogom...

A ferjem szerint nincs jogom beleszolni abba, hogy hogyan keresi a penzt. Normalis ez?!

Figyelt kérdés

A ferjem nem dolgozik a szo szoros ertelmeben SEMMIT, elvileg be van jelentve a rokona cegenel mint alkalmazott.Amikor kell a penz ker aposomtol es ez igy megy mar tobb mint egy eve.Hamarosan lehetosege lesz sajat uletet nyitni de nem hajlando velem errol beszelni.Azzal ervel, h.az o kotelessege h. tisztesseges uton penzt tegyen az asztalra es ennyi.Vajon tisztesseges e az ha az apja nyakan eloskodik 38 eves letere?

Megjegyzem en nem dolgozom ket pici gyerek mellett, meg majd bolond is lennek ilyen ferj melett.


2010. okt. 21. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem is igazából a pénzzel van gondod,hogy honnan van,hanem inkább azzal,hogy "fantasztikus férfi" lehet az olyan aki 38 évesen 2 gyerekes,házas emberként aputól kér pénzt a családnak.

majd valamikor lesz lehetősége saját üzletre...hát mindjárt sírva fakadok örömömben!

Amúgy más minden működik ebben a házasságban??

2010. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első azért ne legyél már h.lye. Jó hogy nem mindegy honnan van a pénz. Jóhogy nem azért ugatod le a kérdezőt, hogy két pici gyerek mellett aggódik, mindegy az hogy rablásból vagy fegyvercsempészetből van a pénz, ne ugasson örüljön hogy van ugye?

Én is kiakadnék, ha egy bizonytalan helyzetben kéne élnem, nemcsak én de a két pici gyerek. Nem igaz, hogy egy felnőtt ember nem bír eltakarodni akármilyen melóra, ha meg lehetősége van üzletet nyitni miért nem csinálja. Sajnos baromira nem fogja fel, hogy felelős két pici gyerekét, és azt nem a nagypapának szültük, hanem a szülőknek. K.rva gyorsan el kéne vele beszélgetned, picit agresszív hangnemben.

2010. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, nem a mostani elsőnek szólt. Az echte elsőt törölték hálistennek.
2010. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aha,közbe rájöttem én is.:))
2010. okt. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amíg az apja nem dobja ki, nem a te gondod.
2010. okt. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy hozzátok csak úgy bekopog a pénz az ajtón.

Én a helyedben élvezném amíg lehet. Mert egyszer mindennek vége van.

2012. márc. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy okádék nő vagy csak, milyen jogon szólsz bele BÁRMIBE is?
2015. okt. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!