Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan ember, akit...

Létezik olyan ember, akit senki sem utál, és sok mindenki kedvel?

Figyelt kérdés

Magamat tudnám felhozni ellenpéldaként, mert engem kb. soha sehol nem kedveltek, nem is vagyok népszerű, és nem is kapok sok like-ot sem.

Viszont, akik az életben is népszerűek, őket sokan lájkolják, és az életben is kedvelik. Még ha valaki egy szemét ember is, annál jobban szeretik, valaki mindenkibe belerúg, és milyen csodálatos ember.


dec. 14. 16:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Biztosan létezik
dec. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Engem elég sokan kedvelnek...de biztos van aki utál.
dec. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs, én nem hiszek ebben. Valaki lesz, akinek nem szimpatikus az illető, csak nem mondja a szemébe, mert minek? Most gondolok arra, hogy amúgy nincs konfliktus. Nem fog odamenni hozzá minden ok nélkül, hogy "Bocs, amúgy nem vagy szimpi valamiért."


De fordítva is létezik, kérdező. Én például nem mondom ki csak úgy, ha valaki nekem szimpatikus, mert nem vagyok hízelgős. Emiatt az is lehet, hogy valakinek szimpatikus vagy, csak nem mondja el neked. Attól mert valaki nem megy oda hozzád beszélgetni, még nem jelenti azt, hogy nem vagy neki szimpatikus, az is lehet, hogy nem tudja hogyan közeledjen.

dec. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk a likeok száma nagyon fontos. Nem is ember, aki nem kap legalább 100 likeot minden posztjára.
dec. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Lehet. Olyan ember, akit azért nem utál senki, mert semmit nem csinál, visszahúzódik, senkit nem zavar, és arra sincs ok, hogy irigyek legyenek rá. Én nem irigyelném.
dec. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
29%
Nem. Az vagy hazudik vagy egy robot. Lol.
dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Nincs olyan ember akit mindenki szeret. Aki mégis azt mondja magáról hogy őt mindenki szereti, valószínűleg egy elvtelen, simulékony ember aki mindenkinél behízelgi magát, de sehol sem a valós énjét mutatja, vagy túl gyenge ahhoz hogy saját véleménye legyen. Na én az ilyen embereket meg nagyon nem szeretem és megvetem, úgyhogy máris megdől az, hogy őket mindenki szereti.
dec. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

A népszerűség magával hordozza azt, hogy azért lesznek akik utálják.

Szóval ez kicsit ellentmondásos.

dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Nincs. 1-2 ember pont azért fogja utálni, mert sokan kedvelik.
dec. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Eddigi életem során egy ilyen emberrel találkoztam csupán. Nem tudtam elképzelni, hogy őt valaki ne kedvelje. És tényleg mindenki szerette. A legrosszabb bunkóktól kezdve a plázacicákig. Nem tudom hogy csinálta és hogy miért kedveltem én is annyira.

Persze lehet, hogy 1-2 ember irigyelte és emiatt utálta, de összességében nem ez volt a jellemző.

dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!