Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? magam ellen...

Mit tegyek? magam ellen fordítottam az egész családomat karácsonykor. Látni sem akarnak. 16.f

Figyelt kérdés

Volt egy fogadásom egy barátommal, hogyha bejátszom a karácsonyi ebédnél a g.ci gránát karácsonyi verzióját amikor ott van mindenki (nagymama,kisunokák,szülők tehát tényleg mindenki) akkor ad nekem 80 ezer forintot.

Na a pénzt már előre odaadta nekem de azt mondta ha nem játszom be és nem tudom bizonyítani akkor vissza kell adjam a pénzt.

Hát megtettem de nagyon erős reakció lett a vége.

Mikor megkérdezték miért, elmondtam és akkor megmutatták, hogy tőlük miket kaptam volna ami bár nem pénz volt de értékekben jóval meghaladta volna a 80 ezret de, hogy ezért a mutatványomért én ezt bebuktam és akkor örüljek a pénzemnek.

És nem sokkal ezután el is mentek csak a mamám maradt de ő is nagyon haragudott rám. Szüleimnek hozzá vágták, hogy ide biztos nem jönnek vissza soha többet.

Szüleim bezavartak a szobámba és rám zárták az ajtót. a wifit is kihúzták. Csak amiatt tudok kérdést kiírni mert van mobilnetem amit meg tudok osztani.

Főleg amiatt voltak kiakadva nagyon mert eleve nem szeretik az ilyen trágár zenéket de elkezdtem a kicsikkel is énekeltetni és ez meg már akkor végleg kiverte mindenkinél a biztosítékot.

Nagyon megbántam amit csináltam. Nem is az ajándékok miatt csak egyszerűen nem akartam, hogy ennyire elszakadjon a cérna.

Most viszont senki nem akar velem szóba állni. És nem hiszem, hogy ez változni fog


dec. 24. 17:42
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
89%
Majd az idő megoldja. Nyugi.
dec. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
89%
Nyugodj meg kisfiam, a suli még messze van. Addig pihizz egy picit.
dec. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
81%

Unatkozunk, unatkozunk?


"ide biztos nem jönnek vissza soha többet."


Hova, a saját házukba?


"rám zárták az ajtót"


Nyilván egy 16 éves ezt csak úgy tétlenül nézi.


"mert van mobilnetem"


Ügyes, legalább ezt kitaláltad.


"nem akar velem szóba állni."


Egyedül az üres szobában... még az a jó ha nem akar veled senki szóba állni!


"És nem hiszem, hogy ez változni fog"


Hát, akkor ideje, ha keresel egy feleségnek való barátnőt, robbantod a ge*igránátot és saját családot alapítasz! ;)


Boldog karácsonyt, jó sztori volt :P

dec. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
87%
Még fognak bocsátani .
dec. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

"ide biztos nem jönnek vissza soha többet."



"Hova, a saját házukba?"


Nem. Hozzánk jöttek vendégségbe

dec. 24. 17:53
 6/51 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
4%

"Hozzánk jöttek vendégségbe"


Hova?

dec. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

Hát szerinted hova?

A mi házunkba jöttek vendégségbe a rokonok

dec. 24. 17:57
 8/51 anonim ***** válasza:
95%

Ha esetleg mégsem kitaláció a sztori:

Az túlzás, hogy soha többé nem mennek hozzátok. Indulatból mondták, nem kell komolyan venni.

Viszont nagyon infantilis, amit csináltál, és pláne az ok, ami miatt csináltad. Idős nagyszülők és kisgyerekek előtt ilyen trágár zenét lejátszani, csak hogy megnyerj egy sz@ros fogadást, nagyon éretlen húzás volt.

dec. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

Tudom...

Akkor csak a pénzt láttam magam előtt

dec. 24. 18:02
 10/51 anonim ***** válasza:
39%
Fuckin legend
dec. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!