Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? magam ellen...

Mit tegyek? magam ellen fordítottam az egész családomat karácsonykor. Látni sem akarnak. 16.f

Figyelt kérdés

Volt egy fogadásom egy barátommal, hogyha bejátszom a karácsonyi ebédnél a g.ci gránát karácsonyi verzióját amikor ott van mindenki (nagymama,kisunokák,szülők tehát tényleg mindenki) akkor ad nekem 80 ezer forintot.

Na a pénzt már előre odaadta nekem de azt mondta ha nem játszom be és nem tudom bizonyítani akkor vissza kell adjam a pénzt.

Hát megtettem de nagyon erős reakció lett a vége.

Mikor megkérdezték miért, elmondtam és akkor megmutatták, hogy tőlük miket kaptam volna ami bár nem pénz volt de értékekben jóval meghaladta volna a 80 ezret de, hogy ezért a mutatványomért én ezt bebuktam és akkor örüljek a pénzemnek.

És nem sokkal ezután el is mentek csak a mamám maradt de ő is nagyon haragudott rám. Szüleimnek hozzá vágták, hogy ide biztos nem jönnek vissza soha többet.

Szüleim bezavartak a szobámba és rám zárták az ajtót. a wifit is kihúzták. Csak amiatt tudok kérdést kiírni mert van mobilnetem amit meg tudok osztani.

Főleg amiatt voltak kiakadva nagyon mert eleve nem szeretik az ilyen trágár zenéket de elkezdtem a kicsikkel is énekeltetni és ez meg már akkor végleg kiverte mindenkinél a biztosítékot.

Nagyon megbántam amit csináltam. Nem is az ajándékok miatt csak egyszerűen nem akartam, hogy ennyire elszakadjon a cérna.

Most viszont senki nem akar velem szóba állni. És nem hiszem, hogy ez változni fog


dec. 24. 17:42
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ilyen amikor berobban a g.ci gránát. Mit vártál?
dec. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
90%

#30

"#28: igen, egy 16 éves hülyeségeket csinál, és - remélhetőleg - azért nem fog később hülyeségeket csinál (vagy legalábbis kevesebbet), mert helyénvaló reakcióval találkozik, és nem azért, mert széttárjuk a karunkat, hogy "hát, csak 16 éves..."


Hidd el, később magától is rájött volna hogy ilyet nem illik, mert látja, hogy a többi ember sem tesz ilyet. Ha nem 2db iq-ja van, akkor le esett volna neki később, nem kell ehhez leszidni, meg elküldeni a búsba.

16 évesen inkább ilyet csináljon, mint rongáljon, öljön, vagy raboljon.

Attól mert fiatal, nem hülye. Tudja értelmezni a körülötte lévő társadalmi normákat.

- 28 voltam

dec. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
65%
Lehet velem van a baj, de szerintem ez inkább vicces 😂😂. Erősnek érzem a reakciót rá..
dec. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg mi lett 😂
dec. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
93%
Ha mindez igaz, akkor nem kell csodálkozni.
dec. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
36%
Ha ez igaz akkor a rokonaid karótnyelt sznobok. Biztos a Mária Rádiót hallgatták odafelé :D Anyám hátbeveregetne, hogy ezzel a hülyeséggel kerestem 80K-t, aztán ennénk tovább. Majd elfelejtik, te megy vegyél magadnak valami jó ajándékot. Nem vagyok egy nagyszájú partiállat, de iyen prűd szentek még nekem se kellenének az életembe, akik egy zenés fogadás miatt teljes idegösszeomlást kapnak, és megszakítják a kapcsolatot még szüleiddel is.
dec. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
88%
36 a szóban forgó szám még egy nem prűd személynél is undorítónak számít, már maga az előadó is egy csökött agyú idióta, aki nem tehetséges, és értelmes dolgot nem tud csinálni, csak a baromsággal hívja fel magára a figyelmet.
dec. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
65%
#37 És? Akkor emiat soha többé nem kell szóbaállni egy komplett családdal, mert a gyerekük viccből berakott egy alpári számot? Aki emiatt teljesen kiborul, feláll (karácsonykor!) és közli a rokonaival, hogy soha többé nem áll szóba velük az igenis egy karótnyelt picsha, nemtől függetlenül. Fogadni mernék hogy csak azért borultak ki, mert szeretik magukat felettébb elegáns, művelt valakiknek feltüntetni, és most eljátszák, hogy ők efölött a proli réteg felett vannak. Ez semmi másról nem szól. Azt írja a kérdező, hogy nagymama is ott volt. Vagyis valaki a SAJÁT GYEREKÉVEL megszakította a kapcsolatot, legalábbis közölte hogy többet nem akarja látni, mindezt a szeretet ünnepén. Egy idétlen kamasz vicc miatt. Anya az ilyen, most úgy őszintén?
dec. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
58%
Mikor lesz már suli????
dec. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
89%

"A fiamnak van a semmiből 80 ezre. Let's be mad at him"

Hát szüleid sem okos emberek. :)

dec. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!