Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? magam ellen...

Mit tegyek? magam ellen fordítottam az egész családomat karácsonykor. Látni sem akarnak. 16.f

Figyelt kérdés

Volt egy fogadásom egy barátommal, hogyha bejátszom a karácsonyi ebédnél a g.ci gránát karácsonyi verzióját amikor ott van mindenki (nagymama,kisunokák,szülők tehát tényleg mindenki) akkor ad nekem 80 ezer forintot.

Na a pénzt már előre odaadta nekem de azt mondta ha nem játszom be és nem tudom bizonyítani akkor vissza kell adjam a pénzt.

Hát megtettem de nagyon erős reakció lett a vége.

Mikor megkérdezték miért, elmondtam és akkor megmutatták, hogy tőlük miket kaptam volna ami bár nem pénz volt de értékekben jóval meghaladta volna a 80 ezret de, hogy ezért a mutatványomért én ezt bebuktam és akkor örüljek a pénzemnek.

És nem sokkal ezután el is mentek csak a mamám maradt de ő is nagyon haragudott rám. Szüleimnek hozzá vágták, hogy ide biztos nem jönnek vissza soha többet.

Szüleim bezavartak a szobámba és rám zárták az ajtót. a wifit is kihúzták. Csak amiatt tudok kérdést kiírni mert van mobilnetem amit meg tudok osztani.

Főleg amiatt voltak kiakadva nagyon mert eleve nem szeretik az ilyen trágár zenéket de elkezdtem a kicsikkel is énekeltetni és ez meg már akkor végleg kiverte mindenkinél a biztosítékot.

Nagyon megbántam amit csináltam. Nem is az ajándékok miatt csak egyszerűen nem akartam, hogy ennyire elszakadjon a cérna.

Most viszont senki nem akar velem szóba állni. És nem hiszem, hogy ez változni fog


dec. 24. 17:42
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
35%
https://www.youtube.com/watch?v=23P_9PJi1FA ez az a zene kérdező? Ma én is ezt fogom betenni, nagyon jóóóó. :3 :DDDD
dec. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
80%
Mi a helyzet azóta kérdező?
dec. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
18%

hááát :D

Én tuti ott helyben tarkón vágtalak volna mindenki előtt, utána pedig beígérném, hogy külön órákra járatnálak magyarból vagy hittanból :D

Aztán én is bezavartalak volna a szobádba, de ... valszeg ha nem csak elmondod a szüleidnek, hogy 80000,- ftért csináltad, hanem rájuk is költenéd egy részét a pénznek, akkor egy idő után lehet, hogy már képesek lesztek együtt túllendülni a dolgon. Ez tipikusan az az eset, amire hivatkozva szokás mondani, hogy "fiatal voltam, kellett a pénz...". Remélem, azért 20-30 év múlva majd képesek lesztek együtt egy jót nevetni ezen, hiszen ez a trágár beszéd tőled alapvetően távol áll... UGYE???

dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
89%
#43 Mert a gyerekbántalmazás (verés) és a vallásod ráerőltetése biztos ezerszer jobbak, és jobbat tesznek a gyereked fejlődésének + pszichéjének, mint egy alpári zene...csakis :D
dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
91%

#43 vagyok

Nem vagyok megkeresztelve, se vallásos nem vagyok az a legszebb.

De akik lepontoztak, azoktól tisztelettel kérdezném, hogy belehallgattak már ebbe a szóban forgó zenébe???


Tessék, itt a szöveg, a szám címét tessék a listában kikeresni:


[link]


Se nem szép, se nem poénos, értelme, mondanivalója se sok van ennek a remekműnek, a zene dallama is hagy kívánnivalót maga után...azért ennél még a Biblia is jobb. Persze ízlések és pofonok :)

dec. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%

#45 Azzal mi a helyzet, akinek tetszik? Fluor Tomi már felnőttként írta, és valószínűleg neki is tetszik, ezért készült el, nézd meg a kommenteket, 90% pozitív visszajelzés. A legtöbb nem gyerek aki írt, és lehetne folytatni.


"Én tuti ott helyben tarkón vágtalak volna mindenki előtt, utána pedig beígérném, hogy külön órákra járatnálak magyarból vagy hittanból :D" Ilyet egy normális 16 évessel nem tudnál megtenni, mert verekedés volna belőle valószínűleg. :D

dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
19%

Nem szeretném bírálni senki ízlését, én se örülnék neki, ha az enyém miatt szekálnának.

Ez a zene egy elektronikus alapra felmondott hip-hop (?) szöveg. Azzal nincs is baj, ha valaki ezt a stílust szereti (nekem is volt anno bëlga korszakom), de itt a kérdező tudta, hogy a rokonság nem fogja értékelni ezt a stílust és mégis megtette, hogy berakja ezt a trágár szövegű zenét. Tehát direkt idegesítette a családtagjait, nálam ez már rosszindulat kategória. Ha én tudom magamról, hogy a zene, amit szeretek, azt a velem együtt élő családtagok / látogatóba jött rokonok nem szeretik, akkor nem kínzom őket azzal, hogy direkt berakom a zenémet, hogy tessék, itt van, hallgassátok.

Szóval itt a trágár szöveg mellett megjelenik a vele együtt járó rosszindulat is és nem a rádiót tekergetve futott bele véletlenül egy rossz adásba a kérdező.

dec. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
87%
47-es…azért ez ennyire nem komoly😂
dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
81%

Jesszus Úristen.

Hová süllyedünk még??

Egy az, hogy nem értem, hogy ki az az elmebeteg, akinek egy ilyen ocsmányság pattan ki a fejéből.

2. Ki az aki vevő erre?!?! Mert fogadjunk, hogy az ilyen ,,minőségi zenét" hallgató egyedektől hallani a legtöbb kritizációt a jelenlegi rendszerre, merthogy ,,a kormány butítja a népet". Hát ezt a kérdést olvasva valóban el is érték a céljukat..

Ahelyett, hogy értelmes dolgokat hallgatna, tanulna, inkább ilyenekkel foglalkozik.

dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%
#49 Mielőtt ebből is valaki poltikai kérdést csinálna, és elkezdené, a "gonosz, buta libsi"zést, és a "bezzeg mi konzervatívok", akkor csak szólok, hogy a zene masszívan a Gyurcsány-korszak alatt jött ki...
dec. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!