Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? magam ellen...

Mit tegyek? magam ellen fordítottam az egész családomat karácsonykor. Látni sem akarnak. 16.f

Figyelt kérdés

Volt egy fogadásom egy barátommal, hogyha bejátszom a karácsonyi ebédnél a g.ci gránát karácsonyi verzióját amikor ott van mindenki (nagymama,kisunokák,szülők tehát tényleg mindenki) akkor ad nekem 80 ezer forintot.

Na a pénzt már előre odaadta nekem de azt mondta ha nem játszom be és nem tudom bizonyítani akkor vissza kell adjam a pénzt.

Hát megtettem de nagyon erős reakció lett a vége.

Mikor megkérdezték miért, elmondtam és akkor megmutatták, hogy tőlük miket kaptam volna ami bár nem pénz volt de értékekben jóval meghaladta volna a 80 ezret de, hogy ezért a mutatványomért én ezt bebuktam és akkor örüljek a pénzemnek.

És nem sokkal ezután el is mentek csak a mamám maradt de ő is nagyon haragudott rám. Szüleimnek hozzá vágták, hogy ide biztos nem jönnek vissza soha többet.

Szüleim bezavartak a szobámba és rám zárták az ajtót. a wifit is kihúzták. Csak amiatt tudok kérdést kiírni mert van mobilnetem amit meg tudok osztani.

Főleg amiatt voltak kiakadva nagyon mert eleve nem szeretik az ilyen trágár zenéket de elkezdtem a kicsikkel is énekeltetni és ez meg már akkor végleg kiverte mindenkinél a biztosítékot.

Nagyon megbántam amit csináltam. Nem is az ajándékok miatt csak egyszerűen nem akartam, hogy ennyire elszakadjon a cérna.

Most viszont senki nem akar velem szóba állni. És nem hiszem, hogy ez változni fog


dec. 24. 17:42
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
28%

"önkéntes munkát egész téli szünetbe"?

Azért becsicskulni nem kell.

dec. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
92%

Marhácskaság. A rokonságod ismer, meg láttak már kamaszt, nem reagáltak volna így. Csak rádszóltak volna szemforgatva, hogy hallgass már el. Ha meg megtudják, hogy ezzel 80 ezret kerestél, el is ámulnak.


Hosszú még a karácsonyeste.

dec. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
88%

Mit csinálj? Nyilván irreális elvárás, hogy tanulj az esetből, ha már annyi eszed nem volt, hogy ezt meg se csináld...

De gondolom a barátod kapja a következő leb*szást, hogy 80 ezret elvert egy ilyen hülyeségre.

dec. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
98%
Csak 1 kérdés: a barátodnak honnan van ennyi felesleges pénze??? Gondolom hasonló korú, mint te.
dec. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
92%

Olvasva a sztorit, azt gondoltam, hogy a többiek reagálják túl és nincs igazuk, azonban a történet ezen részéhez érve: "de elkezdtem a kicsikkel is énekeltetni és ez meg már akkor végleg kiverte mindenkinél a biztosítékot." megváltoztak a dolgok bennem is.


Ilyen esetben teljesen igazuk van. Ha már te idióta vagy, legalább a kicsiket ne tanítsd ilyenre.

dec. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
86%
Kretén
dec. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:

Csak 1 kérdés: a barátodnak honnan van ennyi felesleges pénze??? Gondolom hasonló korú, mint te.


Ő már nagykorú és dolgozik. Úgymond a mi társaságunkban ő a nagyfiú aki mindig bemegy nekünk a dohányboltba meg ő veszi meg nekünk a piát.

Gondolom azért spanol velünk mert az ő korosztálya nem igazán beszél vele

dec. 24. 19:52
 28/51 anonim ***** válasza:
66%

Bár én is csak 18 vagyok, de ez szerintem is túl lett drámázva.

Egy 16 éves nyilván nem egy karót nyelt konzervatív ember lesz, hanem hülyeségeket fog csinálni a poén kedvéért, de emiatt nem lesz rossz ember.

Én személy szerint nem csináltam volna ilyet, de akkor is értettem volna a poént, és nem akarok belehalni abba hogy megszólalt egy trágár zene.

- de ez csak egyéni vélemény

dec. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
0%
#25 Szerintem jogosan énekeltette, hát most még kicsik, de na. Valamikor meg kell ezt tanulni, jobb ha előbb van meg a f@sszopó k@rva, mint a periodusos rendszer, van egy ilyen mondás.
dec. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
81%

#28: igen, egy 16 éves hülyeségeket csinál, és - remélhetőleg - azért nem fog később hülyeségeket csinál (vagy legalábbis kevesebbet), mert helyénvaló reakcióval találkozik, és nem azért, mert széttárjuk a karunkat, hogy "hát, csak 16 éves...".


A trágár zene megszólaltatása szerintem sem nagy dolog, de hogy kicsikkel énekelteti, az egy undorítóan aljas húzás. Ha az én gyerekeimmel csinálná meg a Kérdező, én is pont azt gondolnám, mint az idézett rokonok, és nem vinném hozzá a gyerekeimet. Mert egy részről MÉG csak 16 éves, másrészről meg MÁR 16 éves, és már kellene rendelkezni olyan szintű belátással, hogy legalább ne csupán azért érezze rossznak, amit tett, mert bukta az ajándékokat.

dec. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!