Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy fiu ismerösö...

Mit gondoltok egy fiu ismerösöm 17 évesen berasztázta a haját, mivelh nálunk nem tul gyakori ez a dolog, kicsit kiakadtunk, hogy vajon a MUTTERJE ha megengedte vajon milyen szülö lehet, nem tul engedékey?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 15:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Egyebkent errol meg annyit, hogy 16 evesen nekem is piros tarajam volt, ittunk, fuveztunk, es csavarogtunk ezerrel, de ettol meg ugyanolyan normalis ember valt belolem(sot talan meg normalisabb), mint azokbol, akik ferde szemmel neztek ram.
2010. okt. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Miert nem a sajat dolgoddal foglalkozol? Ha igy erzi jol magat akkor ahhoz senkinek semmi koze
2010. okt. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Én se értem (első vagyok), hogy mi bajod akár a sráccal, akár a válaszainkkal - mi lenne normális? Légy egy kicsit nyitottabb. Én se értek egyet azzal, hogy tizenévesek isznak és füveznek - de én is ezt csináltam és nem maradtam úgy. :) (Külsőre nem konformizálódtam azóta sem.)

Ha nem tetszik a gyerek külseje és az életmódja, nincs bennetek semmi közös, egyszerűen ne barátkozz vele, és kész, biztos találsz olyanokat, akikkel megérted magad. De nem ártana azért egyszer beszélgetned vele, hátha rájössz, hogy nem a Sátán gyermeke, hanem egy normális ember,csak MÁS. És a más nem feltétlenül rossz.

2010. okt. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom a scraccal csak azt gondolom h az anyja tul engedekeny hozza es ezzel azt hiszi majd h neki mindent szabad....
2010. okt. 22. 20:14
 15/21 anonim ***** válasza:

nekem 16évesen fekete rúzst vett anyukám meg doc martenst mert punk voltam :D haha


sose éltem vissza az engedékenységükkel :)

2010. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
60%
xd... Szerinted mit kéne csinálnia az anyjának akkor? Fogja le a 17 éves fiát és borotválja le a haját vagy mi? Annyira rossz tulajdonsága a magyaroknak hogy külsőről ítélnek. Könyörgöm ez csak a haja ráadásul tud jól is kinézni egy raszta.
2010. okt. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem irigyled esetleg - Téged esetleg nagyobb dolgokban is korlátoznak a szüleid, és ez bánt?


Vagy egy másik szülő vagy (bár a "mutter" alapján nem hiszem)


Sokszor inkább az állandó tiltás befolyásolja rossz irányba a személyiséget. Hidd el sok olyat láttam, hogy valakinek 18 éves koráig mindent tiltottak a szülei, aztán amikor végre elkerült egyetemre, azt se tudta, hirtelen hogy zülljön el.... Míg aki középiskolában kicsit szabadabb volt, egyetemen is meg tudta találni a középutat.

2010. okt. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Engem egyaltalan n korlatoznak ha azt mondom hholnap voros leszek nekik tok mindegy. Jah es nem vagyok magyar. Amiert magyarul beszelek n azt jelenti h az is vagyok :-P
2010. okt. 23. 08:57
 19/21 anonim ***** válasza:

ha téged nem korlátoznak, akkor miért zavar az hogy mást sem? ....

GRAT

2010. okt. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát akkor bocs, de tényleg nem értjük, mi a probléma...
2010. okt. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!