Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elárulnátok a rokonoknak,...

Elárulnátok a rokonoknak, ismerősöknek, hogy nudista strandra szoktatok járni?

Figyelt kérdés
30-as éveimbe járó egyedülálló férfi vagyok és az utóbbi években rászoktam, hogy nudizni járok. Én így érzem jól magam, viszont a családban nem jellemző a meztelenkedés egymás előtt.

jan. 19. 17:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%

El, de csak mert lesz.rom, hogy bármi miatt kipletykálnak-e.

Ha te ilyesmit a szívedre vennél, akkor még ne mondd el.

jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%

Ezt mikor terveznéd bejelenteni?


Én sem beszélek minden hobbimról.

jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
100%
Persze, ez nem egy olyan dolog, amit titkolok, de feleslegesen nem hoznám fel a témát, csak akkor említeném meg, ha arra terelődne a szó.
jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%
Ha direkt rákérdezne valaki, akkor nem tagadom le, de egyébként meg nem feltétlen beszélek róla, föleg, ha tudom, a másikaknak ez furcsa lenne.
jan. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
Miért kell ezt bejelenteni? Mi sem jelentettük be.
jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem szoktam, de ha így lenne se jelenteném be, nem szükséges tudniuk róla. Más, ha direktben rákérdeznek, de erre azért minimális az esély. A helyedben magamtól nem mondanám el, teljesen felesleges.
jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem jelenteném be külön, mint valami nagy dolgot. Viszont ha egy beszélgetés közben témává válna, akkor bedobnám. Na és akkor mi van?
jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
34%
Coming out :-) ezek szerint szégyellnivalónak tartod, másképp nem problémáznál ezen. Engem már nem érdekel, ki mit gondol rólam, úgyhogy én egy percig se gondolkoznék azon, hogy el kell-e ezt titkolnom.
jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
80%

Miért kéne elárulni? Senkire nem tartozik.

Egyébként meg nagyon kevés helyzetet tudok elképzelni, mikor ez szóba kerülne.

jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%
Persze. Nem dicsekszünk vele, de ha kérdezik, hogy hova megyünk nyaralni, megmondjuk. Szinte minden ismerősünk tudja. Sőt, a legjobb barátaink onnan vannak.
jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!