Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elárulnátok a rokonoknak,...

Elárulnátok a rokonoknak, ismerősöknek, hogy nudista strandra szoktatok járni?

Figyelt kérdés
30-as éveimbe járó egyedülálló férfi vagyok és az utóbbi években rászoktam, hogy nudizni járok. Én így érzem jól magam, viszont a családban nem jellemző a meztelenkedés egymás előtt.

jan. 19. 17:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
94%

:) simán

Ki nem sz..ja le mit gondolnak.

jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
96%
Rólunk a szűk családi, baráti kör tudja, de másoknak nem dörgöljük az orruk alá.
jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
42%
Nincs is annàl jobb èrzès,mikor a hūs szellõ körbejàrja a csalàdi èkszert,de ez nem tartozik senkire. Mi ez a fene nagy kitàrulkozàs mostanàban? Boldog,boldogtalan teregeti a magànügyeit. Mi bajuk lett az embereknek?
jan. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
81%

A kérdés inkább az, hogy meked mi bajod van ezzel 13as, miért itélkezel?

Ez nem új keletű dolog. Amikor én gyerek voltam (és az bizony még az előző évezredben volt..) akkor is sokan jártak pl Délegyházára vagy kisebb tavakra nudizni. Semmi bajuk nincs, átlagos emberek, csak simán ezt szeretik.

jan. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
77%
Mégis minek? Max akkor lenne értelme ha mások is járnának, aztán mehetnétek együtt.
jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
#15 ha mindenki eltitkolja, honnan tudnák, hogy mások is járnak?
jan. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
92%
Rólam azt se tudják, hogy normál strandokra járok és hogy ott miket szoktam csinálni a vízben. :D Lehet, meglepődnének, hogy ilyen gyerekes vagyok.
jan. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
76%
17: Aranyos vagy, pesti vagy?:)
jan. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
85%
18. Nem, de nem vagyok túl messze onnan. Miért?
jan. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
78%
14# talán igazad van. A nudisták amúgy jó fejek,nyitottak az élet egyéb területein is. De nem ezért hőbörgök. A coming out az,ami átesett a ló túloldalára. A kitárulkozás,a késztetés,hogy a személyes dolgaim közkinccsé tegyem az,ami egy megfelelő önismerettel rendelkező egyén számára nem kérdés,de divatot csináltunk belőle. Magabiztos életforma,vagy random hobby. Mindegy,magánügy. Kérdezik,vállalod,de nem tolod senki arcába,csak úgy. Szerintem. Az,hogy ügyes vagy a szakmádban,közkincs,de,hogy mivel töltöd a szabadidöd,mi kapcsol ki,hát az pont nem az. Magánügy. Nem egyértelmű?
jan. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!