Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elárulnátok a rokonoknak,...

Elárulnátok a rokonoknak, ismerősöknek, hogy nudista strandra szoktatok járni?

Figyelt kérdés
30-as éveimbe járó egyedülálló férfi vagyok és az utóbbi években rászoktam, hogy nudizni járok. Én így érzem jól magam, viszont a családban nem jellemző a meztelenkedés egymás előtt.

jan. 19. 17:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
84%
#20 magánügy, de nem titok. Aki természetesnek veszi, az pont ugyanúgy beszél róla, mint arról, mit reggelizett ma vagy hasonlók. Akiben egyáltalán felmerül, hogy szabad-e erről beszélni, az nem természetesnek látja a nudista strandot, hanem szégyellnivalónak.
jan. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
75%
21. de minek kell róla beszélni? Nekem más hobbijaim vannak, de alapvetően nem beszélek ezekről, csak ritkán, főleg, mert van 1-2 ritkább hobbim is.
jan. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
#21 nem kell. Lehet.
jan. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
jan. 20. 14:38
 25/29 anonim ***** válasza:
91%
Semmi közük hozzá. Ha kérdezik, akkor nem titkolom.
jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem titkoljuk, de nagyon nem is beszélünk róla, pedig az egész család (férj-feleség-két gyerek) nudizik.
jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Persze. De ha nem kérdezik, nem dicsekszünk vele. Többnyire akkor derül ki, amikor szóba kerül a strandolás vagy a nyaralás és mi nem akarunk olyan helyre menni, ahol fürdőruhát kell hordani.
jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
77%
Én is úgy, mint az előttem írók. Nem mondom a rokonságnak,hogy milyen strandra megyek, de volt, hogy rákérdeztek voltam-e már nudin. Mondtam igen, voltam. Nagy döbbenet az arcokon.Mondtam, pont olyan mint amilyenre ti is mentek,csak levesszük a rövid nadrággal a gatyát is !És senki nem csodálkozik.A feleségem tudja, hogy néha megyek, de Ő nem jön egyéb strandra vagy fürdőbe sem !
jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
#28 házasként egyedül jársz strandolni? :-o
jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!