Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Időpocsékolás, vagy rosszul...

Időpocsékolás, vagy rosszul állok hozzá?

Figyelt kérdés

Három kapcsolatom ment tönkre azért, mert siettettem. Ugyanis egy idő után azt éreztem, hogy csak vesztegetem az időmet. A következő kapcsolatomban elhatároztam, hogy semmit sem fogok siettetni, hagyom, hogy magától kialakuljon, hagyom, hogy a párom magától akarjon változtatni. De az elmúlt öt év alatt nem jutottunk egyről a kettőre. Még mindig ott tartunk, mintha még mindig csak randiznánk. Néha nálam vagyunk, néha nála. Aztán van, hogy hetekig nem is látom. Eljegyzés, vagy összeköltözés, ne adj isten házasság, gyerekek még fel sem merült. Egy másik hasonló kérdésre adott válaszban olvastam, hogy az ilyen ember meggondolt, és csak a meggondolatlanok ugranak bele azonnal valamibe. De nekem megint kezd az az érzésem lenni, hogy csak vesztegetem az időmet. És azt az időt soha nem fogom visszakapni. Most nem tudom, hogy tényleg csak pocsékolom az időmet, vagy én állok hozzá rosszul a dolgokhoz? Ha az utóbbi, akkor van valami ötletetek, hogy tudnám másként látni a dolgokat. Mert szerintem azért öt évig gondolkodni az nem elfogadható.

33/N


2011. szept. 5. 08:06
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ti nem szoktatok beszélgetni?

Nem sürgetésről,követelőzésről beszélek,hanem beszélgetésről, amikor elmondod az elképzelésed az életről, a vágyaidat, a terveidet?

Ha beszélgetnél akkor tudnád mit akar amásik,és ő is tudná mit akarsz te.

A kommunikáció a párkapcsolat alapja (amíg nem leszünk gondolatolvasók(

2011. szept. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem időpocsékolás,akkor nem lenne az ha igy te is jól éreznéd magad a kapcsolatban,mert van ilyen.A barátnőm 8évig járt a barátjával,mindkeét feélnek megfelelt igy ahogy ti msot vagytok.


keress egy olyan partnert aki hasonló felfogású mint te,kár az időt pocsékolni egy olyan kapcsolatra ahol a felek teljesen másként gondolkoznak a jövöről.

2011. szept. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Elsőnek. De szoktunk beszélgetni, csakhogy a másik három kapcsolatomnak is akkor lett vége, amikor elmondtam, hogy mik a vágyaim, mit szeretnék elérni. Akkor hagyott ott mind a három. Szóval már nem nagyon merem szóba hozni.
2011. szept. 5. 08:12
 4/42 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem neki így kényelmes. Kívülállóként is időpocsékolásnak tűnik a helyzet. Talán el kéne vele beszélgetned vele arról, megkérdezni tőle hogy ő mit szeretne?! És te is elmondhatnád neki, hogy neked ez így kevés.

Érdekes hogy 5 éve "együtt" vagytok, mindenki a saját helyén. Felmerül bennem a kérdés, hogy neki van saját családja?

2011. szept. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:

Tudod szerintem az a normális, ha a kapcsolat elején az első hetekben beszél arról az ember, hogy milyen életet szeretne. és nem hallgatni, mert attól félsz, hogy otthagynak. Na, pont ekkor fordulhat elő, hogy az idődet pazarlod, mert annyira más az életszemléletetek. És ez ahelyett, hogy a legelején kiderülne lehúztatok x évet.

Tehát beszélj.

2011. szept. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:

Szóval már nem nagyon merem szóba hozni.


Inkább élsz egy boldogtalan kapcsolatban?baromira nem vagy már gyerek..állj ki magadért,ha nem közösek a tervek minek húzni az időt?

2011. szept. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
8 éve elvált. Van egy fia, de elég messze lakik az anyjával. A volt felesége azóta újraházasodott.
2011. szept. 5. 08:18
 8/42 A kérdező kommentje:
8.14-nek szólt az előző komment.
2011. szept. 5. 08:19
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

A ti kapcsolatotok amúgy tart valahova? Mert öt éve csak randizgatni kicsit durva, nem vagytok már 16 egyiken se (ezzel nem azt mondtam, h idős lennél)! Meg hogy az mi, hogy hetekig nem is látod? Ez kapcsolat egyáltalán???

Ha nem változtat a helyzeten, sürgősen keress mást, mert te se leszel már fiatalabb, ha ő meg még gyerek, hagyd a fenébe és keress egy férfit!


29/F

2011. szept. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Szerintem sem tart sehová, legalábbis ő nem nagyon mondja. Csak attól tartok, hogy ha őt ejtem, akkor megint az lesz, ami előtte. 6 évig nem volt semmilyen kapcsolatom, és már pokolian magányos voltam. Ezt nem tudom, hogyan tudnám végigcsinálni még egyszer. Nem olyan vagyok, akinek minden ujjára jut egy férfi.
2011. szept. 5. 08:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!