Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen ember...

Szerintetek egy ilyen ember meg tud változni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

5 éve vagyunk együtt a férjemmel.

Van egy 3 éves kislányunk.

KB fél évre rá hogy össze jöttünk, kiderult hogy néha néha iszik, nem is tudom addig hogy tudta megállni, vagy csak kevesebbet ivott nemtudom...

KB 2,5 éve nagyon eldurvult a helyzet, az ivás minden napos lett, és nem. Csak annyi hogy megiszik 2 sört, hanem sokszor részeg.

Olyankor kötekszik, vagy ha olyat szólok akkor rögtön veszekedés lesz belőle, volt rá eset sajnos nem is egyszer hogy megütött, megpofozott, el lökött,hasonlók.

Nem sokat van itthon, többet van az anyjánál, ott csinál mindent, itthon szinte semmit.

Gyerekkel egy héten kB 2x játszik este.

Minden nap 6 óra után ha haza jön, mert sokszor van hogy az anyjánál alszik.

A munkája kB 3ig tart, utána anyuka...

Mezőgazdaságuk van, de nem nagy, nincs annyi munka, tudom nagyon jól..csak sztem kifogás hogy tudjon inni.

Egyébként ha nem iszik, nincs vele gond, de az nagyok ritka.

Sokszor elhordja a családomat mindennek,és engem is.

Eddig nem volt lehetőségem elköltözni, most van.

Megyek is!

Ti is mennétek?

Gyereknek csak jobb lehet, igaz, ha nem. Látja ezt a példát?

27.eves vagyok, nem szeretnék életem végéig így élni.

Koszonom.



jan. 21. 14:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Hogyne mennék! Amint lehet, azonnal.
jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Válás. Mielőbb!
jan. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Meg tud, de az elején még nem akar. Egy alkoholistának ennél mélyebbre kell lemenni, hogy rádöbbenjen az igazságra. Védd magatokat, és távozz. Ha szereted még, akkor egy józan időszakban mondd el az okát, hogy emészthesse. Ennyivel segíthetsz. A labda onnantól nála pattog.
jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%

“volt rá eset sajnos nem is egyszer hogy megütött, megpofozott, el lökött,hasonlók.”

“Sokszor elhordja a családomat mindennek, és engem is”


Azonnal hagyd ott, a te, és a gyereked érdekében is!

jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%
Azért az hihetetlen az ilyen emberek mellett kitartanak a nők, szülnek nekik 2-3 gyereket és nem hagyják el őket. A normálisabb pasiknak meg rohadt nehéz akár egy randit is összehozni. És még a nők mondják, hogy nem szeretik ha rosszul bánnak velük... a faszt nem szeretik, egyenesen imádják! Ugranak az ilyen nyomorult életű majmokra...
jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Hát most mondhatnám, hogy "igen" vigasztalásból, de nem foglak hülyíteni. Nem, az ilyenek rendszerint nem változnak jó irányba, esetleg rossz irányba igen. Válás szokott lenni ebből és én is ezt tanácsolom. Ha nem lenne alkoholista de úgy ütne, akkor is. Már önmagában az erőszak is ordító jel.
jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tud megváltozni. Anyám férje ilyen volt, sosem változott meg. A legjobb döntés volt, hogy ott hagyta mielőtt megölte volna.
jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%

Ezek a sztorik sosem ígérnek jót, ha maradsz. Ha van lehetőséged, menjél. Nem vagy a megmentője. A gyereked az, akiért felelős vagy, az ő biztonságáért, jóllétéért. Ha most tudsz menni, ne habozz.

Majd HA megváltozott és bizonyít, akkor ESETLEG szólhat neked, de Te majd akkor, az akkori helyzetben és tudásoddal döntesz.


(Azt nem értem egyébként: az anyja itatja???)

jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud. Nem fog. Faterom ilyen. Anyám nem ment sehova, tönkre tette a gyerekkorunkat, gyűlölt minket, bántott is. Aztán amikor anyánkat már annyira kikészítette, akkor mindegy volt, hogy minket hátra hagy, ő menekült. Csodás volt...
jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt se értem, hogy eddig mit ettél rajta. Addig is kérlek vegyél egy paprika sprayt, hogy megtudd védeni magad. Dögöljön meg az ilyen f@sz. Amúgy nekünk rengeteg pálinka van minden évben, de én egy dekát nem iszok belőlem, mindet eladjuk.
jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!