Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Látogassam meg bátyámat?...

Látogassam meg bátyámat? Szóval összevesztünk már 2 hónapja.

Figyelt kérdés
Szóba sem állunk egymással.. Anya most hívott hogy megszületett a bátyám babája, 7-kor. De én nem tudom mit tévő legyek? Az egyik felem azt mondja hogy ne a másik azt hogy igen, mert azért a büszkeségem meg van... Köszönöm a válaszokat. 25N
2010. okt. 24. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Látogasd meg őket:)

Ennél nincs is jobb alkalom a kibékülésre:) , ráadásul ha most nem mész évekig hallgathatod majd hogy még amikor a baba született sem mentél el..

2010. okt. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igen...de az a pici gyerek semmiről sem tehet.Nem a bátyádhoz mégy, hanem a gyerekhez.
2010. okt. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én meglátogatnám,most tuti nem fog vitázni veled!És ez egy új lehetőség mindkettőtöknek a békülésre!!Később már lehet nem lesz ilyen kivételes alkalom a békülésre!És különben is,rövid az élet...később megbánod majd!

24/N

2010. okt. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én előbb írnék egy sms-t, hogy gratulálok a picihez és jó egészséget kívánok nekik, majd megkérdezném, hogy mikor lehet megnézni a picurt, szívesen látnád.

Így láthatná, hogy te közeledsz felé, de neki is el kell fogadnia ezt, és a válaszból kiderül, hogy mit érez.

2010. okt. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Emlékszel még, hogy mi miatt szakadt meg a kapcsolatotok? Tényleg annyira komoly volt, hogy megéri elveszíteni a testvéred? A baba érkezését akár jelnek is veheted, hogy itt egy lehetőség, hogy fátylat borítsatok a múltra és kibéküljetek.


Szerintem senki nem állhat az emberhez olyan közel, mint a testvére. A büszkeséged fog meghallgatni, ha szükséged lesz rá? Vagy a büszkeségeddel fogod tölteni az ünnepeket? Hívd fel a testvéred és gratulálj a babájához! Aztán a többi majd alakul. Sok sikert!

2010. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság? Beszéltetek?
2010. okt. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen elmentem de az ablakból néztem meg és ott volt a bátyám is jó hogy a felsége nem mert miatta vesztünk össze... Nem szeretem azt a nőt de mind1.. Az a lényeg hogy fátylat borítottunk...
2010. okt. 25. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!