Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztünk, most mire...

Összevesztünk, most mire számítsak?

Figyelt kérdés
Pár napja összevesztünk a barátommal, vagyis csak volt egy kis nézeteltérésünk. Aztán egyikünk sem kereste a másikat. Annyi kell tudni rólunk/róla, hogy ő már nem egyszer mondott nekem olyat, hogy :"Úgyse hagynál ott, annyira szeretsz" meg hasonlóakat, tehát ő teljesen biztos abban hogy én szeretem őt és úgysem hagynám ott. Azt gondolja, hogy lehet hogy én még azt is megbocsájtanám neki, ha megcsalna. De sosem tenne ilyet, az elmúlt 4.5 év is bizonyítja, mindig hűséges volt és azt is mindig hangoztatja, hogyha már nem szeretne akkor otthagyna, sosem csalna meg. Régebben is mikor összevesztünk egy picit, mindig én keresetem, bár elég hamar 1-2 nap után maximum. Ilyenkor mindig úgy tett, mintha mi sem történt volna, minden ugyanúgy ment tovább, egy-két napig kedvesebb voltam vele a szokásosnál, aztán már ő is ugyanolyan volt mint az összeveszés előtt. Legtöbbször én produkálom ezeket,de csak azért, mert szeretném ha változtatna valamin, a hozzáállásán vagy a viselkedésén. Szóval csak ilyen jellegűek az összeveszésünk. Most viszont már 4 nap telt el, és még sosem volt ilyen hogy ennyi ideig ne keressük egymást. Szerintetek mire számíthatok? Fel fog hívni vagy kivárja hogy majd én keresem, hiszen úgyis ehhez volt eddig hozzászokva. A kérdés hogy vajon szerintetek egy ilyen makacs ember meddig képes nem keresni a másikat? Én nem akarom már keresni, mert akkor teljesen elveszteném a hitelességemet és azt hinné hogy ez csak egy újabb hiszti.
2011. márc. 26. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:

a napokban már tettél fel kérdést ugye??

mert akkor ugyan az a válaszom.ne keresd,ne alázkodj meg!

2011. márc. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmikepp se keresd.Itt az ideje,hogy o is eszrevegye magat es ,hogy valtoztasson a dolgokon.Az is lehet ,hogy mar megszokta,hogy ha van valami ugyis te keresed majd.En is voltam ilyen helyzetben,de vegul megtanultam kezelni a helyzetet.Hiaba nagyon nehez visszafognom magam,hogy ne keressem,de megis erot veszek magamon es igyekszek nem megalazkodni a baratom elott.A te baratod ez esetben tul magabiztos ,mert nem szamit arra,hogy szakitanal.Megszokta ,hogy 1-2nap es keresed es minden a regi.De ezuttal ne keresd.Meglatod akkor utana o lesz az aki mindig keresni fog.
2011. márc. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy érzem kicsit elkényelmesedett az Úr. Én a Te helyedben csak azért is kivárnám míg ő keres. Nagyon egyoldalúnak tűnik a dolog. Ha szeret akkor ne legyen már ekkora egója. Csak kíváncsiságból is kivárnám,hogy mikor keres meg.
2011. márc. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi 2. ! Csak én meg annyit gondolkozom azon hogy vajon ő nem is gondol rám ilyenkor?
2011. márc. 26. 12:49
 5/10 anonim ***** válasza:
2ik vagyok...A pasik nem mutatjak annyira ,hogy kotodnek a masik szemelyhez,de viszont,hogyha szoba kerul a szakitas egybol maguk ala csinalnak:D...
2011. márc. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:)
2011. márc. 26. 12:54
 7/10 anonim ***** válasza:

eszedbe ne jusson megkeresni!!!

Sőt ha felkeres én a helyedben eljátszanék a gondolattal hogy otthagyom.

elhiszem, h szereted, de aki nemtud változni egy picit a másikért akkor ott valami gáz van. ez olyan mintha ő lelkileg zsarolna téged.

miért van olyan biztos, h nem csal meg???!! én erre nem vennék mérget, már rég otthagytam volna egy ekkora luzert

2011. márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ez nem valami jó kapcsolat, már ne haragudj, nem igazán látom, hogy ő bármit megtenne érted, te viszont a talpát is nyalod. Magyarul ki vagy használva, mert jó neki, hogy vagy, megvan a szex, és ha hisztizel is, mert valami nem tetszik, akkor meghátrálsz, megalázod magad, és még te kérsz bocsánatot, amiért ő véletlenül sem alkalmazkodna semmiben.

Persze nem kizárt, hogy csomó mindent nem tudunk, de ennyi alapján nekem így néz ki. Nem érzem a te soraidból sem anagy szerelmet, ez inkább olyan megszokás, egyszerűbb így, meg mittom. Sztem nincs sok értelme folytatni. Ha egy hét alatt se keres, és ha mégis, akkor is téged hibáztat mindenért, akkor add ki az útját, mert ez később sem lesz jobb, csak azért meg mert ez meg az meg így és úgy... megéri neked?

2011. márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az tuti, hogy te ne keresd őt. Akármilyen nehéz is, de keressen ő téged! Bár ezt írtad is, hogy most nem akarod keresni, csak azért írtam, hogy megerősítselek ebben, hogy nagyon is jól teszed.

Aztán azt, hogy ő gondol e rád nem tudhatjuk. Ha még 1-1,5 hét múlva se keres fel, akkor lehet vége a kapcsolatotoknak. De akkor se keresd, nyalizz neki a visszafogadásért!

Amúgy ha ő nem akar, akkor bármit is tehetsz nem tudod megváltoztatni! Gondolj csak bele, ha te velemit nagyon szeretsz csinálni, de az a párodnak nem tetszik csak ezért felhagysz vele, ha te magad nem akarsz? Hát nem, legyen ez bármihez a hozzáállásod, vagy akármi.

2011. márc. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Így lett vége egy 4 éves kapcsolatomnak ahol mennyasszony voltam!

Áldott legyen az ég!!!...azóta is :)


30/N

2011. márc. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!