Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak akkor ,ha a...

HunLo kérdése:

Mit csináljak akkor ,ha a családon belül bizonyos személyek egy szerencsétlen,vesztesnek akarnak beállítani?

Figyelt kérdés

febr. 9. 20:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
69%
Szia! :) Miért állítanak be annak? Milyen helyzetekben mondják ezt Neked?
febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
A bizonyos személyekkel nem kell semmilyen kapcsolatot tartani, ha szereted és tisztelet magad.
febr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Bizonyítsd be nekik, hogy nem vagy az.
febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Amikor a jogsit letettem (elsőre sikeresen, ő anno 1x bukott) és családi ebéd közben megkérdezte hogy az ecseriről van-e? Vagy a terhességem hírére az volt a totál őszinte reakciója, hogy "te nem is érdemelted meg, a barátnőmék évek óta próbálkoznak, nekik kellett volna".. ez mind a nővérem... tudom, hogy a hátam mögött még durvábban csinálja.
febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Az az igazság, hogy a megfelelő reagálást neked kell kitalálnod a saját habitusod alapján.

Én azt tudom elmondani, hogy én - a saját habitusom alapján - hogyan reagálnék.

Átváltanék nyers-goromba üzemmódba és úgy kiosztanám őket, hogy köpni-nyelni nem tudnának. Simán nevezném őket ostoba fajankónak és tudomásukra hoznám, hogy a véleményük olyan mint a segglyuk: mindenkinek van és senki sem kíváncsi a másikéra.

És minden alkalommal hasonló stílusban osztanám ki őket és rohadtul nem zavarna, ha utána halálosan meg lennének rám sértődve. Egy idő után rájönnének, hogy ha nem akarnak ilyen sértéseket kapni tőlem, akkor igazítaniuk kéne a viselkedésükön.

Ja, és ha nem lakunk együtt, akkor nagyon megritkítanám velük a találkozásokat.

febr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kerüld őket, amennyire lehet.

Amikor muszáj velük találkozni, akkor ásíts közben, aztán kérd meg, hogy ismételjék meg, mert nem tudtál figyelni.

"Igen, ezt már mondtátok, valami más témátok nincs véletlenül? Ezt már kicsit unom."

"Igen, lehetne jobb az életem, de szerencsére nagyon nem számít, hogy ti mit gondoltok rólam. S amúgy, nálatok minden tökéletes, mindent elértetek, és amit elértetek, az valóban boldoggá tett?"

febr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Leveltetu ***** válasza:
100%
En az ilyen embereknek csak annyit szoktam valaszolni...." A nap vegen csak 1 embernek a velemenye erdekel rolam, es az en vagyok!"
febr. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 CsiIIag Zoltán válasza:
100%

Kedves Kérdező,


Vinter Éva videóit ajánlom neked a nárcisztikus személyekkel kapcsolatban.

Bemutatja hogyan viselkedik egy nárcisztikus, és azt is, hogy miért, és hogyan érdemes viszonyulni hozzá.


https://www.youtube.com/@evavinter/videos

febr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8-as

Köszi majd megnézem. :)

Meg a többieknek is köszi


Jöhetnek még az ötletek!

febr. 13. 16:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Költözz el, ha még mindig velük élsz. Főleg a nővéreddel. Extrém irigy testvérrel vagy megáldva, nem érdemes rá energiát pazarolni.

Majd ha netalántán örököltök, figyelj oda, hogy mit írsz alá.

febr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!