Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon megbántom így majd...

Nagyon megbántom így majd anyámat?

Figyelt kérdés
Hamarosan érzem hogy az a bizonyos lufi ki fog durranni... Már nagyon érik... 25 éves vagyok és anyám gyakorlatilag pattanás rajtam amit egyszerűen nem tudok lekaparni magamról. anyának 25 alatt senkie se volt mióta élek.. se pasi se nő ( igen megfordult a fejemben hogy talán leszbikus) pasirol hallani se akar... jelenleg Németországban dolgozunk.. és mindent velem akar csinálni ( kirándulni, vásárolni)amiből már kurvára elegem van.. NAGYON! Van annyi lélekjelenlétem hogy nem orditom le...de már kezd nagyon betelni.... Az még pluszban rájön hogy a gyerekkoromat elbaszta a folytonos alkoholizmusával.. jelenleg egy autóvan így sajnos nem tud el szakadni tőlem pedig már a sírógörcs kerülget...valami tipp???

febr. 10. 11:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%

Lufi durrantás helyett ülj le és mond el őszintén, kulturált hangnemben, hogy neked ez sok.

Szeretnél függetlenebb lenni, sajáa utadat járni, saját korosztályoddal lenni, párt találni stb.

febr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
88%

Lehet most akarja helyrehozni az akkorit? hát ez még mindég jobb eset mint nállam, nállam ennyise volt ill már túl késő is.

Viszont mint egyes is írta, én csak megerősíteni tudom.

febr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
95%
Ülj le vele és mond el neki mit érzel. Magától sosem fogja észre venni
febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
3havonta kissírod magad itt anyád miatt.Ugyanaz a story mindíg.Német,nyakadranőtt,egy autó van stbstb.Múltkor munkahelyet akartál váltani nélküle.Ugyse csinálsz lófaxt se...3hónap múlva leírom ugyanezt oké???
febr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
97%

Sokszor kiírtad már ezt, leülaz vele és közömbös hangon elmondod, higy holnaptól keresel külön lakást, az autó marad nála és legkésőbb X hónap elköltözöl. Addig pedig neki is van ideje kitalálni, mihez kezd egyedül.

Ha újra alkoholista lesz, lelke rajta. Ha sír, akkor sem kell összeragadva megöregedned vele.

febr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Én se tudom összeszámolni, hogy a kérdés különféle al-változatait hányszor olvastam már.

Múltkor még el akartál költözni tőle, mert már 8 éve tiszta de "mi van ha ismét elkezdi", arra is kaptál tanácsokat de hiába. Ezután is volt jópár kérdés.

febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Te szépen függetleníted magad tőle, elköltözöl, autó nélkül is lehet élni, a magáét meg majd megoldja ő. Ez a te feladatod, nem az övé. Itt te vagy az, aki nem lép.
febr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Az ő életét úgy teszi tönkre ahogy akarja, de te ne cseszd el miatta a sajátodat is. Leülsz vele, elmondod neki, hogy neked ez így nem pálya, nem őt istápolgatva akarod leélni az egész életedet, és a közeljövőben elköltözöl.

Lépni kell, még ha sokszor nehéz is, mert különben sosem fogsz egyről a kettőre jutni. Neki is lett volna lehetősége helyre hozni az életét, párt találni stb, nem tette, akkor magára vessen.

febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%

"így sajnos nem tud el szakadni tőlem "

25 vagy, neked kell leszakadnod, nem neki. Kezdj külön életet, találjatok meg azt a mennyiségű időt ami még kellemes. Ha nem kezdesz saját életet minden csak üres panaszkodás.

Annyit még megjegyzek, hogy egyedülálló szülőként nehéz ismerkedni, ha meg sok ideig nem volt senkije valószínűleg a béka segge alatt lehet az önbizaloma és nem is tudja, hogy hogyan kezdjen el ismerkedni

febr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem csak nekem voltál ismerős...
febr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!