Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj az ha az ember fiatal...

Baj az ha az ember fiatal kora ellenére "sokat látott? " Kevesebb attól hogy igenis eljárt szórakozni?

Figyelt kérdés

Mostanában rengeteg olyan kérdést látok itt, amiben az illető leírja hogy ő, vagyi smerőse otthon ül, nem jár el, nem pasizik stbstb, és ez baj-e. Persze az összes válasz hogy na végre valaki, egy normális fiatal, stb... Na gondoltam leszek én az ellenpélda:)


Én korán kezdtem a "bulizást". Lényegtelen miért, nem kérem hogy kifejtsétek hogy édesanyám milyen rosszul nevelt, mert egyáltalán nem igaz. A lényeg az, hogy egész fiatal korom óta eljárok helyekre, én ugyan nem diszkóba, nem stílusom, de sok helyen megfordultam. Láttam embereket drogtól szétzilálva, alkoholtól szétcsúszva hányásukban fetrengeni, szedtem ki embereket a hányásukból, szinte midnennapos volt hogy én józanítottam ki őket. Én is votlam részeg, nem mondom hoyg nem, de sosem voltam nagyon részeg. sosem hánytam, és mindig tudtam mit csinálok, mindig annyit ittam hogy éppen megérezzem. Sosem rib*nckodtam. 5 évig éltem párkapcsaoltban, csak vele feküdtem le. Sosem voltunk gazdagok, dolgoznom kellett ha akartam valamit...Egyszóval elég korán megéreztem a világ bűzét, de sosem szippantott be, ha nem vesszük hogy szeretek elmenni hétvégenként koncertezni.

A kérdéswem az: ettől most én rossz ember vagyok? Kevesebbet érek attól aki idilli környezetben nőtt fel? Netán kevésbé állom majd meg a helyem egy éles szituban?


..csak azért merült fel bennem a kérdés, mert annyira odáig van midnenki hogy milyen jó ha valaki nem jár el szórakozni, és nem lesz olyan mint az "átlag tini"


2010. okt. 24. 19:07
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

ma 19:25

nemnem! nincs kizárólagosság, iylet nem írtam:) láthat sokat az is aki nem így élt, sokkal többet is, én sem láttam midnent.

azt sem írtam hogy baj ha valakit ez nem vonz. saját döntésed. Csak az merült fel bennem hogy vajon mi a véleménye az embereknek a ""másik világban élőkről" :)

van akit sosem fog vonzani a bulizás, ezzel semmi bajom... engem vonzott. vonz is, nekem kell. nem randalíroztam soha, de votlak körülöttem akik igen. én általában a békítő szerepét töltöttem be :)

2010. okt. 24. 19:29
 12/28 A kérdező kommentje:
ma 19:27 így van, erre gondoltam én is.
2010. okt. 24. 19:31
 13/28 anonim ***** válasza:
Ja és utolsó: a világ megízlelése mióta egyenlő a bulizással? Attól hogy bulizni nem jár, még járhat ezer más helyre... És mire jó a kiélés? Azért mert neked szükséged volt rá még nem azt jelenti hogy másnak is van, és akkor ha nem csinálja korán akkor később kell. Én régen és most is tudom építeni a kapcsolatom, életem, szeretek otthon lenni, ehhez nem votl szükség kiélésre. Szerény véleményem szerint nincs is olyan hogy kiélés. Élni, próbálgatni úgy is lehet hogy közben van párod, tanulsz stb. Ja mert nálam a kiélés nem buliról bulira járást jelent hanem kulturált dolgokat amik beleférnek a nyugis, felelősségteljes életbe, de a felnőttkorban már nem lenne rá időd.
2010. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

A világ megízlelése nem egyenlő a bulizással. A világ megízlelése azzal egyenlő, amit az én életformám lehetővé tett, hogy lássam. Egy rétege, persze. Nem az a világ hogy koncertre jártam. Az a világ hogy láttam cslaádokat szétcsúszni, ember életeket tönkremenni, segítettem nekik visszaállni a normál kerékvágásba. Ez az éelt egy rétege. Mondjuk úgy az ifjuság problémájának krémje az amit én láttam.

Van olyan hogy kiélés. Annál van, akinek szüksége van rá. Aki élvezi ezt az életmdot. nem baj hoyg te nem, de ezt már leírtam...viszont akinek igénye van erre az jobb ha csinálja, mert ahrminc évesen a gyerkőc mellett fog rájönni a kapuzárási pánik.

"Élni, próbálgatni úgy is lehet hogy közben van párod, tanulsz stb. " így igaz. Volt párom, tanultam/tanulok. A hétvégi kocsmázások ellenére, a fesztiválozások ellenére, a bulik ellenére kitűnőre érettségiztem, most egyetemista vagyok. Ez sem zárja ki egymást. Az hogy nálad a kiélés nem buliról bulira járást jelent, az személyesen rád vonatkozik. kinek mi okoz örömet. Én sosem szerettem a sportokat.... ennyi az egész. szubjektív, attól függ milyen személyiségről beszélünk.

2010. okt. 24. 19:40
 15/28 anonim ***** válasza:
35%

19:32 nem tudom hány éves vagy, nem tudom mennyi ideje élsz tartós kapcsolatban, de hidd el, lesz egy pont amikor belefásulsz és mennél csak mennél. Rájössz, hogy nem láttál semmit, nem csináltál semmit, amit megtehettél volna korábban.(sőt még lehet az is hogy rád jön hogy kevés férfival/nővel voltál együtt) És jól mondja a kérdező, mindenkinél elérkezik a kapuzárási pánik, és lehet hogy majd a gyerek mellett hiába mennél nem tudsz...

erre jó, ha kiéled magad. Nem támad meg az érzés, hogy együtt vagy a férfival akit szeretsz x éve, de milyen lehet mással. Nem bírállak. tény azt sem tudom hány szexuális élményed volt, nem is érdekel. De az embernek szüksége van arra, hogy mielőtt megállapodik, tudja hogy milyen az amikor egyedül van és megy. Általában ez alapján tudod eldönteni, hogy melyik életmódot választod.

Mind1. nekem jobb így az életem

2010. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Tapasztalt ember csak olyanból lehet aki éli az életét, csak úgy lehet megtanulni a társadalmi szabályokat ha emberek közé jársz.
2010. okt. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Figyelj, voltam én egyedül is, de akkor sem gondolkodtam máshogy csak nem volt pasim. Én nem az vagyok aki 12 éves korában összejön a férjével aztán csá, én egy percig sem vagyok oylan személyjel akit már nem szeretek és nem hajlandó segédkezni a helyrehozásnál szóval rossz helyen kopogtatsz. De nem is akarok sok pasit és nem érdekel az hogy kivel milyen együtt lenni. Nem tudom ez miért baj. A fejem teszem rá hogy nem fogok azon zokogni 70 évesen hogy jaj miért nem feküdtem le még 20 emberrel...

Az pedig mondd már meg hogy mit nem lehet csinálni párkapcsolat vagy normális élet mellett? Bocs de én mindent tudok csinálni emellett ami engem érdekel. A buli, pia, drog, szex viszont nem érdekel. Könyörgöm most erőszakoljam meg magam? És ez nem csak fellángolás, 10 éve sem érdekelt meg sose. Kösz de én a látnivalómat nem a dicso-ban keresem meg két szexpartner között... Szóval nem tudom mégis hogy merészeled állítani hogy én nem láttam semmit, nem csináltam semmit csak mert nem járok bulizni meg ilyen helyekre... Nem bírálsz? Á nem csak szó szerint megmondod hogy így nem jó... :D De mind1... Tessék elfogandi hogy mindenkinek máshogy jó.

Ja és a menésnek nem tudom mi köze van ahhoz amitől itt beszélünk (ld buli, pia stb). A menéssel semmi bajom, mert nekem az kirándulást vagy ilyesmit jelent. Költözni, kirándulni, világot látni lehet párral és pár nélkül is és berúgni sem kell hozzá.

2010. okt. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
És még azt sem mondtam hogy most éppen párkapcsolatban vagyok. De ez mindegy is mert mint mondtam attól nem változik az életformám. Éljen az SXE. :):)
2010. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
2. vagyok:Arany középút:DNekem egyszer volt egy nagy berúgásom szilveszterkor,másnap levontam a tanúlságokat de nem bántam meg.Kellett a tapasztalat.
2010. okt. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Hogy vki eljár bulizni, az nem gáz, és nem következik egyenesen belőle, hogy szétdrogozza magát vagy fűvel-fával lefekszik. Sztem inkább azért írják, hogy végre normális emberke (főleg 10-14 éveseknél), mert mostanában még ha nem is meggondolatlan az ember, akkor is elég sok veszély leselkedik rájuk. De attól még nem kell leribizni azt, aki szeret diszkóba járni, és rendszeresen el is megy bulizni (mondom ezt úgy, hogy inkább otthonülős vagyok, és amikor elmegyek este, akkor is inkább színházba vagy kocsmába/kávlházba/teaházba megyek inkább... szval nem minden otthonülő nézi le a bulizósabb embereket ;)).
2010. okt. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!