Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire fontos az...

Miért ennyire fontos az idősebb generációnak a vérvonal továbbvitele?

Figyelt kérdés
Nővéremmel felnőtt emberek vagyunk, tudjuk, hogy nem akarunk gyereket. Erre eddig nem igazán mondott semmit édesanyám, de mikor legutóbb szóba jött, megkérdezte, hogy nem zavar-e hogy megszakad a vérvonalunk. Őszintén nekem eszembe se jutott ez, nem mindegy mi történik azután ha már mind meghaltunk? Nem erőlteti, hogy legyen gyerek vagy ilyesmi de érezhetően őt kicsit felzaklatta ez, hogy itt véget ér a családunk. Más is így van vele?

márc. 8. 23:39
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
86%

Én pl. örülök, hogy a lányomék nem akarnak gyereket, illetve úgy mondanám, hogy teljesen megértem őket és egyet értek velük.

Annyi van, hogy ha belegondolok az előttünk álló (k...va) világba, akkor szinte megnyugszom, hogy "ezt már talán a lányomék nem érik meg, utána meg nincs már utód, aki megérje a szar dolgokat majd). Ilyen szintem férjemet sajnálom, mert neki van unokája, ő már egy emberöltővel későbbre gondol, hogy ez meg az hogyan fog vajon hatni az unokájára.

márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
91%
Végig olvastam pár választ és tényleg jobb ha kihalunk. 😂😂😂
márc. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
88%
#22 Ugye hogy? Én már évek óta ezt mondom, de senki sem hisz nekem.
márc. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
77%
😃😃😃 biztos is
márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
30%
Nos, ha a momentumos nyikhaj fiúk -lányok nem vállalnak gyereket, ám legyen, áldásom rájuk. A legmesszemenokig támogatom őket ebben.
márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
43%
25-ös megnyugtatlak, a fideszes-mihazánkos sötét prolik szülik világra a gyerekeket minimálbérre.
márc. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
60%
És a mihazánkos szentgyerekeket is leszopatják a gyermekvédelemben. Ez azért megnyugtat valahol. A szentegyházról nem is beszélve. A nemzet és a haza minden előtt, meg a tébolyultak hobbijai és elmebaja.
márc. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
22%

ok belátom jobb ha kihal az emberi faj :-)

8-as voltam

márc. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
88%

Kit érdekel a vérvonal? ŐSzintén. :D Mármint miért kellene erre a csodálatos világra gyereket szülnöm? Mit adok neki egy adag nettó szívás helyett? Hát... nem sokat.


És mielőtt jönne az ostoba érv, hogy "ha anyám így gondolta volna" - szerintem meglepően sokan örülnénk amúgy, hogyha a szüleink anno nem hoznak össze bennünket.

márc. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
22%
29. Miért kell leönteni ezt a nem akarok gyereket dumát még 'az erre a világra?' nevű szósszal? Nem a világgal van nektek bajorok, hanem szimplán élvezni akarjátok az életet mindennemű komolyabb felelősség vállalás nélkül. Gyengék vagytok szellemileg, mentálisan, erről van szó. Irogatjatok a legújabb I phoneotokrol az így szörnyű a világ, úgy szörnyű. Elmentek egy romkocsmába sirankozni az Orbán dittaturarol meg a szemét Trumprol, aztán hazamentek a mamahotelba alukalni. Képmutatók vagytok,arra nem vagytok képesek, hogy bevalljatok: sajnos nem vagyok annyira erős, mint a szüleim voltak, ráadásul hedonista életet szeretnék élni, erre kondicionalt minden, amióta csak az eszemet tudom, így aztán mindenki elmehet a busba ezzel a gyerek szöveggel. Ehelyett kitalaljatok: a világ a hibás, nem elég jó nektek.
márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!