Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy a huszonéves...

Az normális, hogy a huszonéves gyermeked párjának a szüleivel mész nyaralni?

Figyelt kérdés
Hallott valaki már ilyet, gyakori az ilyesmi?
márc. 9. 21:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%

Az a nem normális, hogy egy - elvileg - felnőtt ember ehhez vadidegenektől vár jóváhagyást/megerősítést.

De most komolyan, mi jár ilyenkor a fejetekben? Ha 50% + 1 fő azt írja, hogy normális, akkor örömmel csomagolni kezdesz, ha viszont az a többség véleménye, hogy nem normális, akkor "fujj, dehogy csinálok ilyesmit" szöveggel visszautasítod a nyaralást?

márc. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Egyessel egyetértek.
márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Együtt, mindenki? Nálunk volt ilyen, nyaranta egy hét.
márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
1-es leírta. Nem bírom felfogni, hogy felnőttek ennyire élet-és döntésképtelenek. De még ha azok is, b+ nincs kivel megbeszéld??? Komolyan az idegen Piroska néni válaszát várod egy zsákfaluból aki szart sem tud rólad? Vagy miért ez a kérdés?
márc. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem a kérdező nem jóváhagyást kért.

Nekem furcsa, mert eleve nem szeretek távolabbi családtagokkal menni, pl sógorommal mentünk volna tavaly, engem feszélyezett volnam mert ilyenkor én visszább fogom magamat, meg mondjuk egy közös szálláson sem úgy mozog az ember ahogy szokott mondjuk ha csak a párja meg a gyereke van mellette.

Ez persze nem zárja ki, hogy egy extrovertált ember jólvérezze magát egy ilyen helyzetben, szóval szerintem minden csak azon múlik, kinek mi kényelmes.

Ha te jól éreznéd magadat a másik gyerek szüleinek a társaságában, akkor normális dolog.

márc. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
*jól érezze magát (bocsánat az elírásért, telefonról írtam)
márc. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Végülis nekem a két nagymamám volt együtt nyaralni. A Balatonra mentek kettesben (addigra már egyik nagyapám sem élt), és bennünk nem keltett ellenszenvet.
márc. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

#7 ez rendkívül aranyos <3

Kérdező : normális, de nem értem miért merült fel benned a kérdés, hogy nem? Van valami zavaró dolog?

márc. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagybátyámék és unokatestvérem férjének a szülei rendszeresen mennek együtt nyaralni. Annyira jóban vannak, hogy egymás mellé is költöztek vidékre, és napi szinten járnak össze ebédre vagy vacsorára. Hol a nagynéném főz, hol a másik feleség. Valamikor a férfiak bográcsoznak vagy grilleznek. Náluk elképzelhetetlen hogy külön mennek nyaralni. Mindannyian nyugdíjasok, úgyhogy legalább elfoglalják magukat. Szerintem ha olyan a kapcsolat, akkor egyáltalán nem gáz velük menni nyaralni, végtére is rokonok, ráadásul általában egy korosztály
márc. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen jól kijöttök egymással, akkor persze.
márc. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!