Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy a huszonéves...

Az normális, hogy a huszonéves gyermeked párjának a szüleivel mész nyaralni?

Figyelt kérdés
Hallott valaki már ilyet, gyakori az ilyesmi?
márc. 9. 21:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, miért ne lenne az? Főleg, ha komoly a kapcsolat a gyerekek között.

Családunkban nemrég volt olyan, hogy eljegyzés után a leendő örömszülők elmentek egy közös hétvégére, hogy ismerkedjenek, hiszen közösek lesznek majd az unokák, az eseményt pedig elnevezték családépítő hétvégének :)

márc. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
20%
Régen szégyen volt az utcán végig menni a szüleinkkel.80 éves eleje. Bár most megtehetném. Ez nem pont a kérdésedre adott válasz, de kit érdekel másnak a véleménye. Azzal mégy nyaralni akivel jól érzed magad. Én felnőtt pasiként, imádtam anyámmal vásárolgatni járni :-)
márc. 10. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Anyu is minden évben anyósommal megy, jóban vannak, két nyugdíjas özvegy. Miért ne mehetnének együtt?
márc. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Normális.
márc. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Én már 30 felett vagyok, de igen évi egyszer 1-másfél hetet családilag megyünk nyaralni, mi, a gyerekünk, és mindkettőnk szülei. Az év legjobb időszaka, imádjuk
márc. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális, van olyan, hogy családok/párok együtt nyaralnak. Ha jól kijön a két szülőpár, akkor miért ne mennének együtt. Az szuper, ha jól kijönnek, bár nálunk lenne ilyen e helyzet.
márc. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mikor meghaltak a Papák, a két Mama elkezdett összejárni. Sütikéztek a teraszon, elcsodálkoztak, hogy egész jó fejek mindketten, csak ez 20 évig nem tűnt fel nekik, és a kedvenc témájuk az volt, hogy a közös unokájuk mennyire jóképű meg jó fej, meg különbenis. Szerintem cukik voltak.
márc. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Szerintem családi dinamikától függ. Nálunk anno minden évben volt 2-3 nagy családi nyaralás, oda mentünk vagy 10-en :)


Kibéreltünk egy szállást (házat) és a teljes bagázs ment gyerekek, szülők, tesók.


Egyesek szerint furi és nevetséges volt, de mások kit érdekelnek?

márc. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetnének jóban egymással? Az sem példa nélküli, ha már eleve ismerték egymást, mielőtt a gyerekeik egy pár lettek.
márc. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ha amugy jo baratok akkor normalis. Mi egyszer a szomszeddal mentunk kozosen nyaralni egy 2 szintes kulon bejaratu apartmanba. Estenkent bogracsoztunk, ettunk, ittunk, jatszottunk.


Ha a lanyom huszoneves lenne es a baratjanak a szuleivel jo baratsagban lennenk akkor siman elmennenk kozos nyaralasra de nem eroltetnem ha amugy ok teljesen mas vilag mint mi.

márc. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!