Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az olyan...

Szerintetek normális az olyan aki más betegségével viccelődik?

Figyelt kérdés

Évek óta reggelenként fáj a fejem émelygek és epét is hányok. Öklendezek hangosan.

Volt rengeteg kivizsgálásom ezen túl vagyunk. Régen nagyon stresszes életvitelt éltem és valszeg ráment a gyomromra a sok idegesség.


Anyám meg reggelente mikor hányok viccelődik mivan rókáztál? Sokat ittál?

A többi rokon meg azt mondja "há nem is beteg"... Semmi baja... "Csak kifogásol hogy ne kelljen dolgozni."


Ti mit tennétek a helyemben?

Volt már ilyen esetetek?


márc. 10. 08:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
35%

Ha otthon élsz, szépen el kell költözni.


Ha nem otthon élsz, mi köze hozzá, mit csinálsz?

márc. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
71%
Mi volt az a stresszes életvitel? Mert ahogy most élsz, az is az. Amit már nehezen viselsz, az állandó fejfájás és hányás pont lehet ennek pszichés tünete, hisz mondod is, szervi bajt nem találnak. Ki kell kerülnöd ebből a közegből. Miért nem költözöl el?
márc. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Pintér László ***** válasza:
16%
Ha az Anyád tudja a betegségedet, akkor Ő miért mondja ezt a sokat ittál az este viccet, ha tudja,hogy nem ittál. Vagy ittál?
márc. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
30%
#13 mert valszeg nincs megállapítva nála konkrét betegség.
márc. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Pintér László ***** válasza:
0%
De csak tisztában van ennyi ideje azzal, hogy rendszeresen hány.
márc. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
65%
#15 persze, de azért a hányásnak kb egymilliárd oka lehet. Pl aki hányatja magát, az egy idő után magától is hányni fog. Ezért kérdeztem, h mi a betegsége? Erre nem válaszolt.
márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
32%
Évek óta minden reggel a hangos öklendezésedet hallgatni, hát én sem lennék túl boldog. Orvosnál voltál vele?
márc. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem akarom ezzel leszólni a parasztokat és leszármazottjait, mert én is az vagyok, de ott jellemző ez, hogy nem lehet bajod, mert különben tápos vagy, ha meg bajod is van, inkább dögöljél meg, minthogy orvoshoz menjél, pláne táppénzre, az végképp bűn.

Apám előtt azt is titkolni kellett iskolásként, ha betegek voltunk, mert mi az már, hogy képzeljük...

márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
26%

18-as, egy FELNŐTT emberről beszélünk, akinek nem kötelező otthon élnie. ;)


Egyébként igen, a férjem több, mint 2 hónapja köhög krákog - kib. idegesítő. Szeretem őt, de reggeltől-estig ezt hallgatni egy élmény.


A reggeli öklendezést dettó. El kell menni normális dokihoz, tükrözést csináltatni, nem csak ráfogni a stresszre, mert kétszáz dolog okozhatja és ebből rengeteg gyógyítható.

márc. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

#19


Ja értem, ha van a gyerekemnek egy nem diagnosztizált betegsége, akkor tök rendben van cikizni, mert ha nem tetszik, húzzon el.

Remek szülő lehetsz/lennél!


Abban egyetértek, hogy menjen vele orvoshoz. De engem inkább aggasztana ez, mintsem idegesítsen, hogy jaj, nekem ezt nincs kedvem hallgatni.

Van egy csomó olyan betegség, ami kezelés esetén is jár kellemetlenségekkel. Ha már van BNO kód, akkor ezeket nem látja/hallja az ember?

márc. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!