Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az olyan...

Szerintetek normális az olyan aki más betegségével viccelődik?

Figyelt kérdés

Évek óta reggelenként fáj a fejem émelygek és epét is hányok. Öklendezek hangosan.

Volt rengeteg kivizsgálásom ezen túl vagyunk. Régen nagyon stresszes életvitelt éltem és valszeg ráment a gyomromra a sok idegesség.


Anyám meg reggelente mikor hányok viccelődik mivan rókáztál? Sokat ittál?

A többi rokon meg azt mondja "há nem is beteg"... Semmi baja... "Csak kifogásol hogy ne kelljen dolgozni."


Ti mit tennétek a helyemben?

Volt már ilyen esetetek?


márc. 10. 08:16
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nehéz beleképzelni másnak a helyzetébe magunkat. Nekem az étkezéssel volt gondom, folyamatosan hasmenésem volt és fájt a hasam, ha egy bizonyosfajta cukrot ettem és emiatt különleges diétán voltam. Voltak akik nem értettek meg, szerencsére pl Anyukám nem tartozott közéjük, de akik nem értettek meg azok elkezdték, hogy csak hipohonder vagyok.
márc. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!