Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 60 éves korban normális az,...

60 éves korban normális az, hogy nincsen semmilyen öregkori betegségem? Mennyire ritkaság ez?

Figyelt kérdés

Hasonló korú ismerőseim állandóan panaszkodnak, reuma, izületi fájdalmak, isiász, derékfájás, stb.

Gyógyszereket és táplálékkiegészitőket nem szedek, ülőmunkát végzek.



2022. febr. 28. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, menyire normális, nekem 65 évesen sincs semmi bajom eddig.


De itt, ahol élek, a legtöbb 80 éves is még sokkal jobb állapotban van, mint ami MO-on megszokott, itt ugyanis nem "divat" az, hogy 50 évesen már öregnek és betegnek kell lenni.

2022. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Genetika kérdése. De a te eseted már ritka.

Én 29 évesen orvosról-orvosra járok és rákgyanúm is van (orvosok mondták).

2022. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

60 az új 40! :-)))


62 vagyok, és egy apró pajzsmirigy alulműködésen kívül semmi bajom.

Azt meg évtizedek óta kezelik, és problémamentes.

2022. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Dicsekedj vele uton-utfélen!.Nagyon ritka. Muzeumban kellene téged kiállitani.
2022. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Apukám már 81 lesz, mostanában mar nincs olyan nagyon jól, de még 5 évvel ezelőttig teljesen jól volt. A leletei most is tökeletesek.
2022. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

60 éves ember szerintem még nem olyan vén, hogy feltétlenül minden nyavalyája legyen. De nyilván életmód és genetikafüggő is.

Anyám is ilyen volt. 62 éves koráig makk egészséges volt, teljesen aktív volt, még csak túlsúlya sem volt, se ízületi, se vérnyomás, se koleszterinprobléma, tökéletes vérkép, semmilyen gyógyszert nem szedett. Aztán egyszer csak daganatot állapítottak meg, fél év múlva már temettük, pedig előtte semmilyen krónikus szervi baja nem volt.

2022. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Az nem normális, hogy a többieknek mindeféle nyavalyája van.
2022. febr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Ha rendszeresen csináltatsz évente laborvizsgálatot, akkor ki fog derülni, hogy egy roncshalmaz vagy, de legalább is számos betegség várományosa. Egyébiránt meg feltehetően kiegyensúlyozott vagy lelkileg is, szerető családod van (vagy jól megvagy önmagaddal is) és nincsen hülye főnököd meg munkatársad és meg vagy elégedve a munkáddal meg az élethelyzeteddel.
2022. febr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

8-as: az 1-es vagyok, rendszeresen, évente csináltatok laborvizsgálatot meg teljes csekkelést is és nem derült ki eddig semmi probléma, söt általában megkapom a dokiktól, hogy az állapotom egy nagyon egészséges 30 évesének megfelelö.

A lelki kiegyensúlyozottság meg mindenki számára elérhetö, ha egy kics munkát, idöt szán rá. Akkor hiába a hülye fönök, a sok idióta munkatárs, a nem túl érdekes munka, ezeket le tudod magadról söpörni.

2022. márc. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!