Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért ide írom, a kérdést,...

Azért ide írom, a kérdést, mert itt több értelmes választ lehet találni. Hogyan szeressek bele valakibe?

Figyelt kérdés

MSN en ismerkedem egy férfival. 24 éves, nagyon aranyos, kedves, szimpatikus. Mégsem érzek semmit iránta. Nagyon kedvelem, és ha valaki, hát Ő érdemes lenne arra, hogy szeressem, de mégsem szeretem csak nagyon kedvelem.


Előző kapcsolatomban lángoló szerelmet éreztem, de annak vége lett, mert elhagyott a párom, most viszont nem érzem ezt a fellángolást. Talán ha találkozunk? Vagy ha most nem érzem, akkor soha nem is fogom?

Webcamon már láttuk egymást. Jól néz ki, tetszik a mosolya, és örömet okoz nekem, ha látom hogy mosolyog.


Lehetséges, hogy beleszeressek? Van valami, amivel ezt elő lehet segíteni? Nem akarok csalódást okozni, sőt az is megfordult a fejemben, hogy már önzőség amire vágyom, hiszen érezni akarok. Az már csak mellékes, hogy nem akarok csalódást okozni neki.


Ha létezne szerelmi bájital most elfogadnám, de attól félek, hogy nincs ilyesmi.


Mit tanácsoltok? Folytassam az ismerkedést, és majd kiderül? Félek, hogy nem fogok belészeretni, pedig szeretnék...


2010. okt. 25. 22:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én írtam, hoyg oszd el tízzel a netes dolgokat.


Én a neten ismertem meg a páromat, nem társkereső szándékkal. Nagyon érdekelt, viszonylag sokáig ismerkedtünk, látatlanul, majd randiztunk. Őszinte leszek, az első találkán megláttam, legszívesebben elmentem volna mellette, nem tetszett. De a személyisége az igen. Nem volt olyan húúúú, de azért valami megfogott benne, nem akartam vele járni, de valahogy mégis az lett belőle. Ez volt 3 éve. Bolondulok érte. Egyre inkább.


A szépsége az a dolognak, ha élőben találkozunk mindketten elmegyünk egymás mellett, valószínűleg még le is fikázzuk magunkban a másikat, esélyt sem adunk az ismerkedésre. Pedig hihetetlenül összeillünk. Tényleg elképesztő.

2010. okt. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Kösz neked is a választ.

Akkor szerintem lerandizzuk a dolgot, aztán ha nem, akkor nem fogom fölöslegesen húzni az idejét. Nagyon kedvelem tényleg :)

2010. okt. 25. 23:54
 23/24 anonim ***** válasza:
Én csak annyit írok, hogy ha 2 éve megkérdezel, akkor azt mondom, hogy egy olyan nővel vagyok együtt, akit első látásra simán leírtam, még le is fikáztam volna, miközben annyira összeillünk, hogy hihetetlen. De ha ma kérdezel, akkor azt mondom, hogy 2 évig becsaptam magam, mert egy olyan nővel voltam együtt, akiről már az első pillanatban tudtam, hogy nem kell, de mégis hitegettem magam hosszú ideig. Ismerd meg az ítélőképességed!
2010. okt. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
ez a kérdés olyan aranyos! Megmosolyogtam,komolyan! :)
2010. nov. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!