Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért ide írom, a kérdést,...

Azért ide írom, a kérdést, mert itt több értelmes választ lehet találni. Hogyan szeressek bele valakibe?

Figyelt kérdés

MSN en ismerkedem egy férfival. 24 éves, nagyon aranyos, kedves, szimpatikus. Mégsem érzek semmit iránta. Nagyon kedvelem, és ha valaki, hát Ő érdemes lenne arra, hogy szeressem, de mégsem szeretem csak nagyon kedvelem.


Előző kapcsolatomban lángoló szerelmet éreztem, de annak vége lett, mert elhagyott a párom, most viszont nem érzem ezt a fellángolást. Talán ha találkozunk? Vagy ha most nem érzem, akkor soha nem is fogom?

Webcamon már láttuk egymást. Jól néz ki, tetszik a mosolya, és örömet okoz nekem, ha látom hogy mosolyog.


Lehetséges, hogy beleszeressek? Van valami, amivel ezt elő lehet segíteni? Nem akarok csalódást okozni, sőt az is megfordult a fejemben, hogy már önzőség amire vágyom, hiszen érezni akarok. Az már csak mellékes, hogy nem akarok csalódást okozni neki.


Ha létezne szerelmi bájital most elfogadnám, de attól félek, hogy nincs ilyesmi.


Mit tanácsoltok? Folytassam az ismerkedést, és majd kiderül? Félek, hogy nem fogok belészeretni, pedig szeretnék...


2010. okt. 25. 22:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Internetes kapcsolat alapján semmit sem lehet eldönteni. Legalább tégy egy próbát, mielőtt feladnád.
2010. okt. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne görcsölj csajszi.Az a baj hogy görcsölsz a dolgon...Ha nem érzel semmit inkább maradj egyedül kicsit és várj,ne használj ki senkit érzelmileg,annál rosszabb,nincs mikor csak azért vagy vele,hogy legyél valakivel,amig nem jön egy jobb...

A szerelem olyan,mint egy pillangó,ha hajszolod folyton tova száll,de leülsz és vársz csendben leerezkedik rád...

2010. okt. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Ez mind szép és jó, csak 191 km is van köztünk.

Távkapcsolatnak nincs esélye?

2010. okt. 25. 23:28
 14/24 anonim ***** válasza:
76%

ismerős a helyzet. pont így vagyok vele, én már találkoztam a lánnyal, de nem volt meg az a húde-érzés, pedig tényleg nagyon szép, aranyos, kedves, rendes, megért stb...

szeretném szeretni, de valahogy mégsem megy. én sem értem.

szerintem találkozz vele, nem kell görcsösen randizni, hanem csak csináljatok valami programot. pár alkalom után el tudod már dönteni, azt hiszem én is ezt fogom tenni. hajrá

2010. okt. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
76%

Inkább örülj neki, hogy nem érzel szerelmet. Még mindig jobb, ha bele élnéd magad aztán személyesen meg egy idegen lenne. A netes 99%ban el lehet osztani tízzel. Ha már mondjuk hónapok óta tartana és racionálisan érdeklődnétek egymás iránt, akkor lenne értelme, de hidd el a "webcamen meg msnen olyan cukiii meg ő az igaziii" az életképtelen, kivéve, ha havonta egyszer találkoztok, mert akkor lehet a nem létező kapcsolat légvárát építgetni még sokáig csak egyszer úgy is összedől.


Randizzatok, és ha úgy előjön az érdeklődés akkor foglalkozz vele, ha meg nem hagyd a pcsába.

2010. okt. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Szerintetek lehetséges, hogy ha nem jön ez a "húde" érzés rögtön, akkor majd később?


Szerintem nem.

2010. okt. 25. 23:31
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi honnan tudjuk,ezt neked kell érezni...Ez nem úgy megy hogy na én holnaptól szeretem a Pistát,szivből kell jönnie,ha kényszerből görcsből jön,az már régen rossz...
2010. okt. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
78%

Szia!


Az első barátomat 5 éve ismertem mikor összejöttünk. Eleinte a különtanárom volt, és volt barátnője. Utána a számítógépvásárlásban segített, később programokat segített rátenni, stb. Utána nem csak a gépről beszélgettünk, hanem mindenről. Azután szerelmet vallott.

Én is beleszerettem, egy héttel később már én is tudtam.

5 évvel a megismerkedés után kezdtünk el járni!

Sőt! Amint írtam, akkor amikortól az öt évet számolom, különórákra kezdtem el járni hozzá. Előtte is ismertem látásból, mert a nagymamája a szembeszomszédunk, ők 5 házra innen laknak (faluban lakom).


Szóval... Ez se első látásra jött össze, és főleg nem neten.

Ja, és 9,5 évig jártunk, 4 éve mentünk külön, de kb 1 éve újra barátok lettünk.


Ismerd meg személyesen, és lehet, hogy összejöttök, vagy barátok lesztek...

Ismerkedtem egy sráccal neten. Mesélte, hogy volt egy netes randija, ahol a lány azt mondta neki, hogy egy jó barátnője összeillene a sráccal. Összehozta őket, és megtaláltuk a boldogságukat. Sose lehet tudni.

Találkozz vele, ismerd meg. Érezd az illatát, lásd a gesztusait, mimikáját, mozdulatait, hangszínét.

Figyeld meg mit érzel ha arcon puszil, esetleg megcsókol.

Sok szerencsét! :-)


24/L

2010. okt. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, dehogyis 9,5 évig!!! Csak HÓNAPIG!!!!


24/L

2010. okt. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsónak. Nagyon köszönöm minden válaszadónak.

Hálás vagyok.

2010. okt. 25. 23:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!