Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van egy ügyvéd által írt...

Ha van egy ügyvéd által írt levelem melyben az exem leíratta hogy nem ő a biológia apa akkor ezután mehet újra ügyvédhez hogy kérje a láthatást?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok azzal hogy gyermekről csak úgy nem lehet lemondani viszont az exem elment ügyvédhez és leíratta hogy nem ő a biológia apa illetve hogy nem tehetem őt ki apaság származási pernek és hogy nem lehet gyermek tartásdíj iránti igényem sem. Az is benne van a levélben hogy az exemnek semmi köze a gyermekhez és hogy a megszületésétől fogva sem lesz az ő gyermeke illetve hogy lemondott ezáltal végleg különváltunk egymásttól.

Most viszont ügyvédhez akar menni újra mert látni akarja a gyereket. Megteheti? Én mit tehetek ez ellen?



#ügyvéd #ex #Nem biológiai apa
márc. 18. 06:02
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem az, hogy íratott valamikor egy levelet neked ügyvéddel annak semmi jelentősége. Ha van pénzem kifizetni én is írathatok neked bármit ami kipattan a fejemből. Ha akartál volna ettől a levéltől még mehettél volna bíróságra.

Itt egyedül annak van jelentősége ki az apa. Ha ő kérhet majd láthatást. Ezzel a levéllel csak azt bizonyította ha ő az apa akkor egy ritka szar ember.

márc. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Azt irat le, amit akar.

A tények: ha van teljes hatályú apai elismero nyilatkozat, vagy házasok voltatok a gyerek szuletesekor, akkor ő hivatalosan az apa. Ezzel jogok-lathatas- és kötelezettségek- tartasdij- is járnak. Tehát a kerdes először is az, hogy szerepel e ő hivatalosan a születési anyakönyvi kivonaton

márc. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen levelet ügyvéd nem ír meg hivatalos apaságot kizáró bizonyíték nélkül. Az ügyvédek nem bohócok.
márc. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
98%
Nincs ekkora marha ügyvéd.
márc. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
2-es nem szerepel az anyakönyvi kivonatba apa neve illetve házasok sem voltunk sőt mikor várandós voltam együtt sem éltünk
márc. 18. 06:48
 6/40 A kérdező kommentje:

3-as pedig de mert megíratta vele

Úgy volt hogy elment ügyvédhez hogy nyilatkozzam le hogy nem ő az apa és felszólítottak a levélben hogy adjak meg egy időpontot illetve ha nem adok választ a levélre akkor nem vitatom a levélben leírtakat vagyis elfogadom hogy nem ő az apja

márc. 18. 06:51
 7/40 A kérdező kommentje:
4-es úgy néz ki hogy még is van
márc. 18. 06:52
 8/40 anonim ***** válasza:
78%

ügyvéd pénzért mindent le irkál!

DNS-lesz a befutó!

márc. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
8-as ezt meglehet esetleg tagadni?
márc. 18. 07:00
 10/40 anonim ***** válasza:
87%
8, persze, még az apaságot is szemre eldönti...
márc. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!