Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem? Miért...

Miért ilyen velem? Miért gyűlöl ennyire az apám? Tljesen magamba fordultam. El vagyok keseredve

Figyelt kérdés

rettentően el vagyok keseredve:(

17éves lány vagyok.

És mostanában nem mennek jol itthon a dolgok:(

Apám szinte alig tűr meg maga mellett, mintha kb egy alkalmazottja lennék.

Alig beszélgetek vele, hogy nehogy belémkössön. A dolog régóta így van, nem csalódott bennem, nem derült ki rólam semmi... egyszerűen 3.gyerek vagyok.

Szóval alig beszélek vele, köszönök neki és ennyi. Nem is igényli a társaságomat.

Az idösebb bátyám a kedvence, és ma itt volt beszélek erre a bátyám a szavamba vág 30évesen, és nem hagy szóhoz jutni, így hangosabban beszéltem.

Miután elment a bátyám leültem enni, nagyon éhes voltam. Erre megjelent apám és elkezd velem kiabálni hogy változtassak a modoromon meg szemét vagyok, meg kiabálok stb.

Próbáltam tovább enni, de nehezen ment, összeszükült a torkom.

csak néztem rá...ültem és hallgattam. Hirtelen nagyon indulatos lett, egyre közelebb hajolt hozzám és gonoszan nézett rám, a szeme tele volt gyűlölettel. Megijedtem tőle. Mondom neki nyugodtan, halkan hogy "Te meg multkor lehordtál mindennek csak mert 1árnyalattal világosabbra festettem a frufrumat"(konkrétan ler*bancozott)

Erre mégközelebb jött és olyan hangosan üvöltött hogy majdnem elsirtam magam, ilyetszol :"ledugom a villát a torkodon, ha mégegyszer ilyeneket mondasz, én keresem a pofádba a kenyeret..."

eltoltam a tányért, eléggé megijedtem:S

Elkezdte mondani, hogy "ne keressél fogorvost majd én kiverem a fogadat, ugy hogy a szád is vérezni fog. te rohadt taknyos, te nekem ne ugassál. Az Isten ..... higy b***sza meg ...." Anyámra náztem ő meg csak bólogatott. Sosem láttam még az apám szemében gyülöletet, de gyűlöl.

Én nem tettem semmit. most komolyan nem, direkt alig szolok hozzá a héten.


A frufrum sötétszőkés a hajam barna. Nagyon jólnézki.

Erre lehordott minden cigánynak.

Olyanokat mondott rám hogy hihetetlen megalázó volt, majdnem elsirtam magam.

Nagyon hangosan kiabált, fenyegetett hogy megver, elvágja a torkomat. És Istennel káromkodott.

Otthagytam, féltem tőle.

Fent a szobámba elsirtam magam... de még hallotam 10percig hogy üvölt és szíd engem nagyon csúnyán.

És nemrég lementem mindenki ugy viselkedik mintha semmi sem történt volna.:S Senki sem szol semmit hozzám


Nem vagyok féltékeny de az 1éves unokáját jobban szereti, szebben beszél vele mint velem.

Engem gyűlöl. Érzem.:(

Most is sirok alapból nincsen semi önbizalmam, de még a szüleimnek sem kellek már:(

és mindig velem van a baj. Nem először fordult elő, h ler*bancozott. pedig nem sminkelem magam, nem viselkedek ugy.

szomorú vagyok, sirok:'(


2010. okt. 26. 16:54
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
nem úgy tűnik...vagy anyukád megcsalta és meggyülőlte a nőket,és ezt rádvetiti ki...
2010. okt. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim válasza:
Hát ez nagyon szomorú!!Nyugodtan fordulj a gyerekvédelmisekhez. Nem tudom hogy ahol laksz van e ilyen, de szerintem biztos! Te nagyon okos,és bátor lány vagy. Próbáltál már anyuddal erről beszélni? Vagy esetleg tanároddal, és ők is eltudják inditani ezt az egészet.Beszélgetnének apukáddal és anyukáddal. Kitartás lelkileg!!
2010. okt. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Ebből (is) látszik mennyire mások vagyunk. Úgy értem többször olvastam itt hogy hasonlókat csinálnak a szülők, a gyerek meg tűri meg fél a saját családjától...igaz lehet annyira nem tudom megérteni a problémádat mert ennyi komoly sose volt nálunk semmi. De én sose tudnék apámtól félni, akárhogy nézzen rám. Pedig régen nagyon sokat vert, kiabált velem, pofozott fel...olyan ideges volt hogy vörös volt az egész feje és az utca sarkáig hallani lehetett a kiabálását..De mégse féltem tőle, pedig akkor voltam 10-14 éves. Én fogtam magam és kiálltam magamért, üvöltöttem neki vissza torok szakadtából. Így ment mindig..Ahányszor visszaszóltam felpofozott. Egyszer én vágtam pofon de aztán elszaladtam mert tudtam úgyis kaptam volna érte. Megvártam míg lenyugodott aztán elfelejtődött...

Lány létemre ilyen voltam vele, és nem hagytam hogy leszóljon valamiért amiben rohadtul nincs igaza.

De mivel a te eseted durvább, fordulj a gyámügyhöz, családsegítő...valahova menj el ők meg elinformálnak oda ahova kell.

NEM kell tűrnöd amit veled tesz. Apa, de nincs hozzá joga! Csak egy utolsó mocskos féreg aki nem tiszteli a gyerekét, semmit nem érnek az ilyenek a mai világban.

Ne haragudj a csúnya szóhasználatokért, de számomra ezek nem emberek, csak hulladékok.

17/L

2010. okt. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak bántani,de ha szépen megkérsz,balesettel fogom elütni az apádat.csak szólj és én megvédelek :)
2010. okt. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

basszus, nem tudom, miért, de nagyon örülnék, ha tudnék valahogy segíteni. fogalmam sincs, miért gyűlölnek a saját szüleid téged, egyszerűen felfoghatatlan. mégha valami nagyon-nagyon rosszat is csináltál, egy szülő akkor sem beszélhet így egy idegennel sem, nemhogy a saját lányával. elvágja a torkod? ledugja a villát a torkodot? atyaég.


mindenesetre ha van kedved beszélgetni, írj privátot nyugodtan :)


22/F

2010. okt. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
utolsó köszi:) ezen mosolyogtam egyet:D
2010. okt. 26. 17:35
 17/36 A kérdező kommentje:
17:34esnek ment:)
2010. okt. 26. 17:36
 18/36 anonim ***** válasza:

Annyira, de annyira megértem a helyzetedet... Ugyanígy nőttem fel én is, ráadásul én egyke vagyok, szóval mindig rám "figyeltek"... Persze csak a rosszat vették észre, azt, hogy nyertem egy szavalóversenyt, vagy jó jegyet kaptam az nem tűnt fel soha senkinek... Ráadásul engem még vert is az apám. Nem festettem a hajam, átlagos tanuló voltam, nem voltam rossz gyerek, sőt...

Nagyon sajnállak, és megértelek... Tanácsot viszont nem tudok adni...

2010. okt. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Itt valami komoly bibi van a háttérben...

családsegítő,gyámügy,iskolai gyermekvédelmi felekős,osztályfőnök...

2010. okt. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
46%

Részben ismerős a szitu. itt az egyetlen megoldás, ha elmész egyetemre 1-2 év múlva, és akkor nem fogsz otthon lakni. Egyébként az " én keresem a pofádra a kenyeret" kijelentésre ez a legjobb válasz: Anyámat megbaszni bezzeg jó volt, mi? Következményt meg nem vállaljuk mi?

Ja és a más szín frufru tényleg elég ribancos lehet, azt tuti én sem engedném a lányomnak.

2010. okt. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!