Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem? Miért...

Miért ilyen velem? Miért gyűlöl ennyire az apám? Tljesen magamba fordultam. El vagyok keseredve

Figyelt kérdés

rettentően el vagyok keseredve:(

17éves lány vagyok.

És mostanában nem mennek jol itthon a dolgok:(

Apám szinte alig tűr meg maga mellett, mintha kb egy alkalmazottja lennék.

Alig beszélgetek vele, hogy nehogy belémkössön. A dolog régóta így van, nem csalódott bennem, nem derült ki rólam semmi... egyszerűen 3.gyerek vagyok.

Szóval alig beszélek vele, köszönök neki és ennyi. Nem is igényli a társaságomat.

Az idösebb bátyám a kedvence, és ma itt volt beszélek erre a bátyám a szavamba vág 30évesen, és nem hagy szóhoz jutni, így hangosabban beszéltem.

Miután elment a bátyám leültem enni, nagyon éhes voltam. Erre megjelent apám és elkezd velem kiabálni hogy változtassak a modoromon meg szemét vagyok, meg kiabálok stb.

Próbáltam tovább enni, de nehezen ment, összeszükült a torkom.

csak néztem rá...ültem és hallgattam. Hirtelen nagyon indulatos lett, egyre közelebb hajolt hozzám és gonoszan nézett rám, a szeme tele volt gyűlölettel. Megijedtem tőle. Mondom neki nyugodtan, halkan hogy "Te meg multkor lehordtál mindennek csak mert 1árnyalattal világosabbra festettem a frufrumat"(konkrétan ler*bancozott)

Erre mégközelebb jött és olyan hangosan üvöltött hogy majdnem elsirtam magam, ilyetszol :"ledugom a villát a torkodon, ha mégegyszer ilyeneket mondasz, én keresem a pofádba a kenyeret..."

eltoltam a tányért, eléggé megijedtem:S

Elkezdte mondani, hogy "ne keressél fogorvost majd én kiverem a fogadat, ugy hogy a szád is vérezni fog. te rohadt taknyos, te nekem ne ugassál. Az Isten ..... higy b***sza meg ...." Anyámra náztem ő meg csak bólogatott. Sosem láttam még az apám szemében gyülöletet, de gyűlöl.

Én nem tettem semmit. most komolyan nem, direkt alig szolok hozzá a héten.


A frufrum sötétszőkés a hajam barna. Nagyon jólnézki.

Erre lehordott minden cigánynak.

Olyanokat mondott rám hogy hihetetlen megalázó volt, majdnem elsirtam magam.

Nagyon hangosan kiabált, fenyegetett hogy megver, elvágja a torkomat. És Istennel káromkodott.

Otthagytam, féltem tőle.

Fent a szobámba elsirtam magam... de még hallotam 10percig hogy üvölt és szíd engem nagyon csúnyán.

És nemrég lementem mindenki ugy viselkedik mintha semmi sem történt volna.:S Senki sem szol semmit hozzám


Nem vagyok féltékeny de az 1éves unokáját jobban szereti, szebben beszél vele mint velem.

Engem gyűlöl. Érzem.:(

Most is sirok alapból nincsen semi önbizalmam, de még a szüleimnek sem kellek már:(

és mindig velem van a baj. Nem először fordult elő, h ler*bancozott. pedig nem sminkelem magam, nem viselkedek ugy.

szomorú vagyok, sirok:'(


2010. okt. 26. 16:54
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Igaza van előzőnek,itt valaki a háttérben felhergelte rád,csak kérdés ki és miért,kinek állsz útjában,ki utálhat ennyire?
2010. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

K hát nem kellett volna ilyen részletesen leírni.

Tróger apa, költözz el amint lehet.

2010. okt. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Nem igazán lehet neked e-mailt küldi, mindig visszadobja a gép (hotmailről és freemailről is), hogy nem sikerült kézbesíteni. Én voltam az első, aki felajánlotta neked. Ha akarod még megírhatod az msn címedet, mert tényleg kíváncsi vagyok ezekre.
2010. okt. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Nos elég ellenszenves lettél, nem hinném hogy ez a lány támogatásra szorulna. Puszta segíteni-akarásból felajánlottam neki, hogy privátban beszélhetnénk. Nem mintha lett volna hátsószándékom, meg ilyesmi. Nem tudtam neki levelet küldeni, freemail-en és hotmail-en is hibaüzenetet írt ki. Felvettem msnre, idővel feljött, aztán megmondtam ki vagyok, és egyből törlés.


Nekem is elég szar családi hátterem volt, gondoltam tudok neki tanácsot adni, meg meghatott a szöveg. De nem érdemli meg. Lehet, hogy az apja is jogosan cselekedett vele, mivel a jó szándékot ő köszönetre se méltatja. Ezért én egy bunkó emberképet látok magam előtt. Pedig mennyit szarakodtam én freemail-en és hotmail-en...

2010. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy jogosan csinálja az apja!

Sokan kiszinezik a történetüket, hogy mindenki sajnálja őket, ő is közéjük tartozik. A frufru színezésből tudtam, hogy valószínűleg ilyen ember lehet.

2010. okt. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

10-30 20:49,

te is megértél egy beszélgetés-sorozatra a pszihomókusnál

a színezett frufru fóbiáddal...

2010. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!