Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakori hogy a kisgyerekes...

Gyakori hogy a kisgyerekes szülők és nagymamák féltékenyek arra ha mást is szeret a gyerek?

Figyelt kérdés
A családunkban az összes kisgyerekes szülőn észrevettem ezt hogy nem örülnek ha időt töltünk a gyerekkel vagy ha a gyerek azt mondja milyen jó volt velünk de a legsúlyosabb eset a nagymama aki még hazudik is arról hogy éppen nála vannak az unokák vagy sosem hív olyankor, trükközik hogy ne találkozhassunk velük
ápr. 4. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem félreértesz valamit. Inkább téged nem szeretnek ezek a szülők, nagyszülők.
ápr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom, en a vilag legjobb dolganak tartom, hogy ra tudom bizni a gyereket a nagyszulokre es van egy kis szabadidonk a ferjemmel ilyenkor :D

En felolem a szomszed mariska is vigyazhatna ra, ha a gyerek szereti es megbizhato. Nyilvan olyan szemelyre sose hagynam, aki nem alkalmas ra.


Szerintem veletek van valami gondjuk. Hogy ez jogos-e vagy sem, azt mi nem tudjuk megitelni.

ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Van ilyen a mi családunkban is :)

Nagymama nem, de anyuka igen. Látszik rajta, hogy megőrül, hogy a gyerek szeret engem, örül nekem. Amióta nagyobb, azóta meg az, hogy a gyerek rám hallgat, nekem jobban szót fogad.

Ami nagyon gáz, hogy sokszor le is beszéli a gyereket arról, amit velem beszélt meg, akkor is, ha a gyereknek az lenne a jó. Csak azért, hogy neki legyen igaza.

De máshol is láttam ilyet. Általában azok a nők ilyenek, akiknek nulla életük van.

ápr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk az egyik nagymama nagyon mérges, ha a másik nagymamát szóba hozza a gyerek. Pedig mindkettőt szereti, nagyjából ugynaannyit is van velük, de az egyiknek az lenne a legjobb, ha a másikkal egy percet nem lenne. Volt, hogy mesélt a gyerek, mit csinált a másik nagyival, erre megkapta, hogy minek mész oda, ő nem is szeret téged, gyere mindig ide..
ápr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

"Gyakori hogy ...? A családunkban az összes kisgyerekes szülőn észrevettem ezt"

Akkor nálatok gyakori. Hogy ehhez képest más családokban hogy van, rajtatok nem segít...

ápr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk anyósom ilyen, bárki máshoz megyünk, akkor jön a terror, hogy mer bezzeg oda tudunk menni (2-3 hetente megyünk hozzájuk), meg bezzeg az xy-t megölelte a gyerek... Az nem jut eszébe, hogy ő tehet róla, hogy a gyerek nagy ívben kerüli... És még mondja is, hogy jaj de a mamához gyereeeee, a mama szeret a legjobban...aha persze
ápr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Ne viccelj, örülök ha "lepasszolhatom". Persze nem bármi áron, csak olyanra bízzuk akiben megbízunk, meg akit ő is szeret. Tehát nagyon is örülök, hogy rajtunk kívül másokkal is jól érzi magát. Néha nekünk is kell idő kettesben a férjemmel.
ápr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem.

Örülnek, ha lesz egy kis szabadidejük.

ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!