Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért ilyenek? Lehet...

Vajon miért ilyenek? Lehet soha nem is volt jó a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Hosszú évek óta, lombik után végre sikerült a baba. Mikor bejelentettük a sógornőmnek és a tesómnak, mintha depresszióba estek volna, a tesóm nem gratulált. A sógornőm első kérdése meg az volt, természetes úton e, mikor tudta, hogy meddőségibe járunk.

Igazàból azt hittem, hogy jó a kapcsolatunk. Összejàrunk.

Nektek mi a véleményetek? Nem akarok ezzel sokat foglalkozni, csak érdekel kívűl állók vèlemènye.



ápr. 5. 15:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nekik már felnőtt gyerekük van, akire rengeteget vigyáztam gyerekként.
ápr. 5. 15:06
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Semmit nem jelent ez. Mivel nekik könnyen jött, annak idején, most sem élik meg akkora plafonig ugrálós örömként, mint ti.
ápr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam, lehet igazad van.
ápr. 5. 15:19
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Ha tudva tudták, hogy ez mekkora öröm neked és nem gratuláltak, az arra enged következetetni, hogy túl sok együttérzés és empátia nem szorult beléjük.
ápr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Elsőszámú szabály. A gyerek max a ti örömötök, nem másé.
ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Akkor esett le nekik, hogy nem az ő kölykük lesz sz egyedüli örököse a családi putrinak. Minden a pénzről szól.
ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5

Persze igazad van. Csak az ember a szomszédjának, munkatársának is gratulál, örül.

Itt meg elvileg jó testvéri kapcsolat van és ennyi sem. Nekem fura.

ápr. 5. 19:10
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha nekik nem kellett küzdeni a gyerekért, nem várhatod el, hogy a nyakadba boruljanak... Meg hát ugye, akkor újabb trónbitroló, ha neked is van gyereked. Amúgy sok boldogságot a picurhoz!
ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Most nem azért, de én szinte ugyanannyira örülök a barátnőm terhességének, mint az enyémnek..és ez fordítva is így van. Szóval az nem releváns, hogy a gyerek csak a szülők öröme.

Szerintem csak bunkók és azt hitték nektek már úgyse jön össze a baba soha. Én szeretettel gratulálok és jó babavárást kívánok!

(Mi is most várjuk a második babánkat. 😊)

ápr. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Valszeg arra gondoltak, mennyire fogja ez befolyásolni az ő életüket is:

pl. kell-e majd segíteni, ahogy te tetted amikor az övék kicsi volt, vagy az összejárás marad-e úgy, ahogy eddig volt. Nem az övék lesz az egyetlen, a kicsire majd több figyelem, szeretet jut, ilyesmi. Szerintem meglepődtek, "lelombozódtak" a várható változástól. Te meg szeretted volna megosztani az örömödet, ezért esett rosszul.

Van aki babonából nem gratulál ilyenkor még...erre is gondolhatsz.

Minden jót nektek!

ápr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!