Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez természetes? Más is így...

Ez természetes? Más is így van ezzel? 20/L

Figyelt kérdés
Lassan össze fogunk költözni a párommal aki sokkal idősebb mint én,3 éve vagyunk már együtt,igaz voltak problémák is a párkapcsolatunkban de szeressük egymást. Ezt a szüleimnek még nem mondtam hogy tervünkben van össze költözni. A szüleimmel mindig is szoros kapcsolatom volt. És most nagyon lelkiismeret furdalásom van hogy külön fogok költözni tőlük. Félek hogy nagyon fognak hiányozni(pedig nem messze fogok lenni tőlük),félek hogy túl kevés időt fogok velük tölteni ezentúl amit bánni fogok később,vagy hogy ők emiatt rosszul fogják érezni magukat,stb..mondjuk lelkiproblémáim is vannak lehet emiatt is van ez. Már gondoltam olyanra hogy mindkétt helyen fogok lakni csak ezt nem tudom hogy oldjam meg. A párommal közös cégünk van úgyhogy időm az van. Nála is alszok minden éjjel,csak az elköltözés ami nekem “durvának” tűnik. Ti kb hányszor mentek a párotokkal a szüleitekhet egy héten vagy ti mennyi időt szántok rájuk?

márc. 26. 19:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem még ne költözz vele össze, nem értél még meg erre. 32/N
márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
57%
Én nem voltam így, de én 20 évesen már nő voltam, nem lány.
márc. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
95%

18 evesen koltoztem el. Havonta-kethavonta megyek hozzajuk (400kmre vannak, nem tudok csak ugy beugrani)

Ez az elet rendje, hogy kirepulsz.

márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy nem vagyok még erre felkészülve,csak vannak ezek a félelmeim,10 év múlva is ugyan igy éreznék,és ez lehet a szoros kapcsolat miatt van a szüleimmel. Mert amugy mindenki mondja hogy miért nem költözünk össze mert sütök,főzök is meg minden hogy már épp ideje lenne külön élnem. Lehet az is a gond hogy a szüleim ezt nem mondják nekem,sőt..örülnek neki hogy még itt lakom. Kiváncsi vagyok hogy más ezen hogy lépet túl ezeken a félelmeken stb..
márc. 26. 20:12
 5/32 ludicrousSpeed ***** válasza:
78%

"voltak problémák is a párkapcsolatunkban de szeressük egymást. "


Ha csak így felszólítottad a srácot is, akkor ott most is vannak gondok, nem csak voltak...

márc. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%
A "szeressük"-ig olvastam csak...
márc. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Lehet más kislánynak néz csak mert szoros kapcsolatom van velük meg lehet az is a baj hogy még ők is kislányként kezelnek.
márc. 26. 20:14
 8/32 A kérdező kommentje:
Miért más kapcsolatban nincsennek problémák vagy nem voltak? Xd
márc. 26. 20:15
 9/32 A kérdező kommentje:
Amiatt irtam le ezt is mert lehet a szüleim azt gondolják hogy nem szeressük egymást eléggé.
márc. 26. 20:16
 10/32 anonim ***** válasza:
69%
Hm...
márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!