Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszítettetek már el családtag...

Veszítettetek már el családtagot vagy barátot balesetben vagy más értelmetlen módon?

Figyelt kérdés
Mit éreztetek? Hogy lehet ezt feldolgozni? Volt olyan pozitív gondolat, ami segített kicsit? Mert nagyon rám férne.
2010. okt. 27. 08:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen dolog az volt amikor a papámat befektették a kórházba és teljesen jó volt addig ameddig ki nem derült hogy a hasába van valami daganatféle, de nem merték már megműteni 78 éves volt, és érdekes módon nem a daganatba halt meg hanem tüdőgyulladást kapott. Egy világ omlott össze bennem. De aztán előjöttek a régi szép emlékek..
2010. okt. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

Igen, autóbalesetben.

A pozitív gondolat szólok előre, hogy hülyeség lesz, de a halállal kapcsolatban csak hülyeséggel tudod magad "etetni". Nem szenvedetett, este boldogan feküdt le, reggel boldogan kelt fel. Nem kellett neki hónapokig évekig azzal a tudattal élni, hogy beteg és meg fog halni. Mert a hosszantartó, lassú leépüléssel járó betegségekben ez lehet az igazán szörnyű.

2010. okt. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
első válaszoló vagyok.Vegyél elő fényképeket, és biztos jól fog esni vissza emlékezni, őszinte részvétem 17L.
2010. okt. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, őszinte részvétem nektek is. Mi a férjemmel barátainkat veszítettük el, két optimista, szeretnivaló embert a pici babájukkal. Mindhárman autóbalesetben haltak meg. Amióta megtudtam, nagyon rossz lelkiállapotban vagyok, rengeteget sírtam, és nem tudom felfogni, hogy történhetett ilyen. Én is próbálok olyanokra gondolni, hogy nem szenvedtek, és már egy szebb, boldogabb helyen vannak együtt mindhárman, mert itt már elvégezték a feladatukat, de nagyon nehéz...
2010. okt. 27. 08:35
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Második vagyok: A halál, ha szeretsz valakit mindenképpen értelmetlen. Nem lehet megérteni, hogy miért pont ő?

De biztos könnyebb lesz, ha vicces szorikra próbálsz vele kapcsolatban emlékezni. Keserű lesz a mosoly az arcodon, de a szívednek kellemesek ezek az emlékek. Vagy a másik véglet, gyújts érte egy szál gyertyát, és sírd jól ki magad.

2010. okt. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Ugy ereztem, mintha 1 darabot teptek volna ki onnan, ahol a sziv van, 1 ures ureget ereztem.

Nem regen halt meg az Ocsem fiatalon es karambolban, es lebenitott a hire!

2 eve halt meg a lanyom, Aki rakos volt, de megis lebenitott a halalhire!

Nagyon sok fekvo beteget latok, Akik mar benultan, komaban elnek evek ota, mivel balesetet szenvedtek, s igy muszaj volt elfogadnom az Ocsem halalat, es rakellett dobbennem, hogy igen az volt a jobb, hogy meghalt, mivel ha eletben maradt volna, akkor benan kellett volna leelnie az eletet, es az borzalmas lett volna, hogy nezzem a szenvedeseet, hol ott szeretett elni, es vidam ember volt. Elkepzelni is szornyu volt, hogy mi lett volna, hogy nezett volna ram onnan az agybol, mit erzett volna, hogy nem bir felallni, es pelenkazzak, ugy erzem, hogy az Neki egy nagy megalazas lett volna, igy ha nehezen is de elengedtem, de imadtam Ot, es nincs olyan nap, hogy ne gondoljak Ra.

A lanyom rakos lett, majrakban halt meg, es tele volt daganattal a maja, amikor felboncoltak. Gyonyoru lany volt, Aki minden szepseget megkapott a termeszettol, de ez a betegseg jott, mint a villamcsapas, meg most is erzem ezt a csapast a testemben!

Muszaj volt elengednem, mert sokat szenvedet a fajdalmai voltak, es latni azt az arcot, ami mar nem O volt, es Neki talan sokkal nagyobb volt a fajdalma, mint Nekem.

Volt 1 kisfia, es evikeg elt igy, hogy tudta, hogy megfog halni, de nagyon nagy fajdalmai voltak, tehat tudom azt, hogy Neki mar "megkonnyebulest", megvaltast jelentett a halal, s most, hogy irok, szinte erzem, hogy a szivem szakad meg, de nem lehetetett tenni ellene, elkellett engedni.

Az elet az szuletessel indul el, es a halalal vegzodik, es ez a 2 dolog az, ami nem a Mi kezunkben van, tehat tehetetlenek vagyunk ezzel szemben. Nekunk sokkal nagyobb a fajdalmunk, Akik itt maradunk, de Nekik mar jobb. Amikor mar elertem azt, hogy megnyugodjak, akkor jottek el az alomban, es 3 egymast koveto napon, es egyszer egyutt jottek es vidamak voltak, de mindig azert jottek, hogy kozoljek, hogy: Ok jol vannak!

Nagyon szerettem Oket es most is ugyanugy szeretem Oket, mint mikor meg eltek, csak mar nincsennek itt, a szep emlekek viszont itt vannak a lelkemben es ezzel igy tudnom kell egyutt elni, mivel visszahozni mar Oket nem lehet.

Egy ajot bezarult itt a szamukra es egy masik ajto nyilt meg, ahova Nekik menniuk kellett!

2010. okt. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Nekem február 28án halt meg bnőm autóbalesetben. Rengeteget sírtam, éjszakánként nem bírtam aludni, én nem tudtam magam semmivel se nyugtatni. És bármikor még mostis ha eszembe jut elsírom magam. Imádnivaló,mindig mosolygós lány volt. Nagyon szerette mindenki:(((((((((((

25/l

2010. okt. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Azt hiszem tegnap olvastam erről a szörnyű balesetről. Valószínű ők lehettek. Megrendítettek a képsorok. Én az unokatestvérem férje balesete után nemtudtam hetekig észhez térni. Egy életvidám ember volt, és nagyon jó párost alkottak. Motorbalesetet szenvedtek. A férjnek leszakadt az egyik lába, és a helszínen elvérzett. Könyörtelen sokszor az élet. Édesapámat két hete temettük. Szóval most az én szívem is darabokra hullott.
2010. okt. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az öcsém halt meg 8 éve egy balesetben. Csak az idő segít és a gondolat hogy mindenki valamiért születik ide a földre. Ők már beteljesítették a feladatukat itt. Szörnyű ez a tragédia. A családnak és a barátoknak a legrosszabb, engem is kirázott a hideg amikor láttam ma a hírekben.
2010. okt. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Kisocsemet veszitettem el agyverzesben, meg 1 eves sem volt. :( A szivem darabokban hevert es hever a mai napig amikor eszembe jut, szegeny edesanyam nem is tud beszelni rolla. Nekunk, a csaladnak akik ittmaradtunk, egyedul csak az ido segitett. A sebeket nem gyogyitotta be de megtanitott nelkule elni. Olyan nap nincs, hogy ne jutna eszembe pedig mar tobb eve tortent.
2010. okt. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!