Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért megy tönkre annyi...

Miért megy tönkre annyi házasság gyerekvállalás után?

Figyelt kérdés

Egyre gyakrabban olvasom ezt és sajnos tapasztalom is a környezetemben.

A férj nem foglalkozik a gyerekekkel, esetleg megcsalja a feleséget, a nő kétségbe van esve, nem beszélgetnek egymással, nem jó már a szex stb.


Már nekem is egyre jobban elmegy a kedvem a gyerekvállalástól...


2010. okt. 27. 13:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

[link]


Olvasd el a férfiak hozzászólását.

2010. okt. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Komolyan elszomorító.
2010. okt. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk is ez a helyzet:(

párom azt mondja megváltoztam,de ő is,csak ezt nem ismeri be.

2010. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
70%
Ez engem is érdekelne,egy gyönyörű lángoló szerelem ment tönkre mióta megszületett a fiam akit annyira vártam és én sem értem miért nem működik pedig olyan boldog család lehetnénk.
2010. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Egyetértek. Azaz nem egészen értem.

19 hónapos a kisfiunk, 12 év áll mögöttünk. És soha nem gondoltam, hogy ennyi válságon megyünk keresztül 15 hónap alatt. Még most is kényes a dolog. Talán kezdjük kapisgálni, hogy a kicsi érkezésével bizonyos dolgok háttérbe szorultak.

Minket, Anyákat leköt a gondozás, a háztartás. A kosztümünk porosodik, értsd: az itthoni ruha közel sem szexi. Éjszaka kelünk a gyerekhez, és a beszédtémáink is bizonyos dolgokra korlátozódtak. Férjeink a sok problémát látják, meló után pedig a kimerült, viharvert asszonyt. Mitől lennénk a régiek??? Aztán nekünk elvárásaink is lennének, meg törődést és megértést várnánk, de a fáradt, érzelmileg hanyagolt férjünknek egy idő után nincs rá energiája / kedve.

Valljuk be: össze kell kapnunk magunkat, vagy elveszítjük őket. Tegyünk kicsi fogadalmakat:

Mackó nadrág (kinek, mi) szekrény, ha copf, mellé pici smink, Magne B6 a kimerültség ellen (ha már nem szoptatsz aktívan), mosoly, meleg étel. Ja, és egy "milyen napod volt" amikor hazaér. Aztán lehet fejleszteni: kit érdekel a mosogatás (késő este) bújjunk össze egy film erejéig.

Talán képesek vagyunk rá, csajok :)

2010. okt. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%

"párom azt mondja megváltoztam,de ő is,csak ezt nem ismeri be."

igen ez így szokott lenni!!!ŐK nem változnak állítólag...

2010. okt. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%

14.14es!

én probáltam,de észre se veszi!!


ugyanugy elhanyagol minket és a tévé a fontosabb...

2010. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

14:17!

Én is észre veszem néha, hogy más fontosabb. Ösztönösen menekül a mókuskerék elöl. Hiába, tudja, hogy segítségre van szükséged, hogy a gyerek is igényli őt. Ez nem tudatos cselekvés náluk. Néha szoktam úgy intézni, hogy hadd játsszon, tévézzen, olvasson. Nem minden nap lehet összehozni, de látom hogy kell neki. Valamikor úgy megyek ki a gyerekkel játszani, hogy a férjem alszik egy órát, vagy olvas, stb. Aztán ő jön utánunk. :)

2010. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Szerencsémre(kopp-kopp-kopp) az én párom a hűséges,szerető apa csoprtba tartozik.Folyton azt hallom,hogy terhesen vagy már szülés után pár hónappal megcsalják a feleségüket a pasik és csak jönnek folyamatosan azok a válaszok,hogy a nő tehet róla,mert nem elég aktív terhesen az ágyban,a megszületett gyerek az első stb.

Nem,nem és nem!Miért kell a megcsalást ma már elfogadni?Lehet én vagyok hülye,de nem értem meg!bár nő vagyok,ha én elveszek valakit és felcsinálom,akkor azt vállalom is.Ha elhízik,ha nem.Ha kívánja a szexet,ha nem.

Együtt vállalják a felek a gyereket és a férfi az aki szorult helyzetben van?Nem ő az aki feladja az állását,alakját,kel fel éjszaka,szoptat fájó cicivel,mellette főz,mos,takarít,este legyen jó az ágyban stb.(persze tisztelet a kivételnek)De ezt hallani mostanában. Erre meg sok nő itt adja lovat a férfiak alá,hogy nyugodtan csald meg a feleséged,mert ő a hibás.

Ha a legtöbbje otthon besegítene a félre kufircolás helyett,akkor az asszony nem lenne hulla estére és biztos több szex lenne!


Mert a legtöbb férfinak ez a baja,hogy nem tudják a sliccet zárva tartani,ha nem úgy alakul a helyzet,ahogy szeretnének.Röhej És legyen ez az elfogadott?

2010. okt. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%

Sajnos én is tudnék mesélni!...

Nálunk az én "csökkent libidóm" miatt rossz a kapcsolat, de ez ellen nem sokat tudok tenni. Lányunk 15 hónapos, és a testvére úton van. Lányommal való terhesség alatt nem volt gond a szexszel, de most egyszerűen nem az van hogy nem vágyom rá, de egyenesen taszít a gondolat, maga az aktus pedig fizikai fájdalmat okoz. Férjem nem megértő, egyszerűen kb. annyi a véleménye, hogy "van szám is"....

2010. okt. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!