Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális a férjem...

Szerintetek normális a férjem részéről, hogy őt nem érdekli a születésnapom?

Figyelt kérdés
Nagyon szíven ütött amikor a férjem közölte, hogy őt nem fogja érdekelni az én születésnapom ami holnap lenne. Eddig se volt különösebben oda értük de azért mindig felhúzta a fapofát és vett valami ajándékot nekem. Most lenne a 30. ami számomra különleges lenne. Nem vágyok nagy felhajtásra nyilván, de egy kedves gesztus azért jól esne de ezek után kétlem, hogy még ajándék is kerülne a kezem közé idén. Pénzügyileg nem állunk rosszul, nem kell nélkülözni és az ajándékaim sem drágák hanem általában egy minőségibb csoki meg virágcsokor. Ezeknek mindig örültem. Most nem tudom mi lelte őt, az ő szülinapját én mindig igyekszem méltóan ünnepelni. Még a szobánkat is kidekorálom kicsit, csinosan beöltözök a napra, ajándékokból sincs hiány. Szerintetek se fontos az ember saját születésnapja, mert felesleges rá költeni? Még azt is mondta, hogy ha bulit merek szervezni akkor ő elfog menni itthonról és lehet nem jön majd haza...Ezt nem tudom hova vélni. Ő tudja, hogy nem szeretem a nagy felhajtást, max anyukámat és apukámat hívtam volna meg egy kis ebédre és közös minőségi időre, hisz ők a legboldogabbak amikor a szülinapomat ünnepelhetik. Már meghívtam őket de nem lenne pofám lemondani, mert a férjem hirtelen máshogy gondolja ezt. És tartok tőle, hogy valóban fogná magát és elviharozna? Nem érte semmi trauma ami ezt váltotta volna ki belőle így fogalmam sincs miért van ez. :( Már félek a holnaptól előre, pedig a születésnap izgalmakkal kéne, hogy teljen nem pedig félelemmel. Nem tudom mihez kezdjek...

ápr. 16. 16:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%
A férjed egyáltalán nem szeret téged. Nem is értem, eddig nem tűnt fel, hogy kihez mentél hozzá?
ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
39%
Nem lehet, hogy titokban ő szervez meglepetés bulit neked és azért ilyen, hogy nagyon meglepődj?
ápr. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%

Igen, normális az is, ha valakit nem érdekelnek az ilyen ünnepnapok. Pl. engem se érdekel, meg a férjemet se. Szoktuk tartani, de ha elfelejtené, az se rázna meg. A házassági évfordulót pl. el szoktuk felejteni.

Ami nem normális inkább, az az, hogy ez neked most tûnik fel? Gondolom a férjed így állt hozzá korábban is. Eddig is csak eljátszotta a születésnapi mûsort, most meg valamiért nincs kedve hozzá. Benne volt a pakliban.

De ha számodra ez a szülinapozás ilyen kardinális kérdés (ami nem baj amúgy), akkor miért vagy vele? Szerintem gondold át, hogy mi az amit szeretsz a férjedben, mi miatt választottad ôt. Gondolom nem az miatt, hogy mindig olyan lelkesen szervezi a születésnapi meglepetéspartikat, hiszen láthatóan nem az a fajta. Ô mi miatt választott téged? Mivel mutatta ki eddig a szeretetét, szívbôl jövôen, ôszintén? Nem valami megjátszott dologgal, mint az eddigi szülinapi felhajtás.

ápr. 17. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
14%

Férjem se egy nagy szülinapos, egy dátumot se bír megjegyezni, de nála ez az apjától jött, az se köszöntötte fel soha szegény anyósomat 🙄 Szóval rossz a mintája.


Éveken át neveltem, mire legalább a felét a fejébe sikerült vernem.

Nem lehet, hogy az van, amit a 12-es is ír, hogy ő akar neked szülinapot szervezni, de még véletlenül se akar lebukni, inkább még hergel is, hogy nagyobb legyen a meglepi? Csak mert fura, hogy éppen a harmincas napodon kattant be. Csak nem az a baja, hogy harminc lettél ☹️ Majd írj, hogy mi volt.

ápr. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
19%
Szóval tudtad, hogy egy f..szparaszt, de te azért hozzámentél. A női logika rejtelmei...
ápr. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
35%

Dettó, nekem szombaton lesz de én évek óta magamnak csinálok programot ilyenkor.

Én ott rontottam el hogy a rózsaszín ködös időszakban nem tartottam fontosnak ezeket (nőnapra, házassági évfordulóra sincs semmi).

ápr. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
19%

Jó nagy tapló!

Traumája mondjuk lehet attól, mert nem tudatosult ez benne.

Én az öncélúnak tartottam régebben sok ünneplést, de a feleségem szülinapja az nem ilyen. Én pl. régen azt gondoltam, hogy csak akkor szabad mondjuk örülni szilveszterkor, ha az ember valamit elért abban az évben. Aztán a terápián kiderült, hogy a depresszióm a memóriámat is torzítja, így az eredményeimet egyszerűen elfelejtem. Ezért most ezeket naplózni kell, azóta jobban vagyok, és így az ünnepekről sem csak a csalódottság jut eszembe. 50f

ápr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Na, mizu?

Mi lett. Ma van a holnap nem?

ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Boldog szülinapot, Kérdező!
ápr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Boldog szülinapot!

Remélem azoknak lett igaza, akik a meglepetés bulira gondoltak🙂

ápr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!