Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha Édesanyád...

Mit szólnál ha Édesanyád beleszolna a nemi életedbe?

Figyelt kérdés
Édesanyám erősen ellene van annak hogy a barátnőmmel a saját házunkban szeretkezzünk... mit mondhatnék neki, hogy más véleményen legyen, vagy esetleg ha neki adtok igazat, azt is irjátok meg és hogy miért ! előre is köszi :)
2009. jan. 5. 17:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
na igen, multkór rákérdeztem hogy inkább mennyünk az utcasarokra, s abba könnyedén bele eggyezett...
2009. jan. 5. 22:29
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
hány éves anyukád?próbáld már megdumálni, hogy nem a kozépkorban élunk!
2009. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, anyukád egészen véletlenül nem él egyedül (pár nélkül) vagy éppen egy rossz házasságban? Mert akkor is előfordul, hogy hát nem tud őszintén örülni az örömödnek, és ez nem azt jelenti, hogy akkor most neked xar legyen, hanem hogy magányos, és hiányzik neki is a törődés. Nem tudom, csak tipp.
2009. jan. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem értem anyukádat inkább örülne h nem liftben, lépcsőházban,autóban csináljátok,sokaknak csak ilyen helyszínek jutnak,még idősebb korban is :S
2010. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!