Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérnétek el a benzinkölts...

Hogy kérnétek el a benzinköltséget a helyemben? Elkérnétek egyáltalán?

Figyelt kérdés

Kaptam egy autót anyukáméktól most tavasszal.


Mióta itt van nálam, az unokatestvérem hetente talál ki valamit, menjek érte, menjek el ezért-azért, vigyem el hozzá, menjünk el kirándulni.


Múltkor is kitalálta, hogy egynapos túrára menjünk el vidékre, a benzinköltség 30 ezer volt.

Úgy voltam vele, hogy jó, majd az ebédet fizeti, de ott simán közölte a pincérrel, hogy külön fizetünk. Ez a másik, hogy tőlem minden pénzt elkér, múltkor jött hozzám, mondta, hogy még beugrik a Mekibe, én kérek valamit? Kértem két sajtburgert, simán elkérte az árát.


Kapok külön pénzt a tankolásra, nem a zsebpénzemből megy, de nem úgy kapom, hogy akkor furikázzak más miatt állandóan, járjam meg egy héten 3x az Ikeát, meg menjünk le hétvégén a Balatonhoz... Nem akarom megbántani se, illetlen sem akarok lenni, de múlt héten pl. többet volt használva az autóm miatta, mint miattam.



máj. 13. 14:51
1 2 3 4 5 6
 51/51 Duke81 ***** válasza:
34%

Nem is azért írtam, hogy mivel közlekedj bárhova csak picsogsz itt, hogy jajj istenem vonatoznom kellett fél évig... az aranygyűrű nem esett le az ujjadról kisgyerek?

Uncsitesóddal meg beszélgess el végre, ne vacakolj! Adjon bele vagy járjon amivel akar. Vagyis fizesse ki ha direkt miatta mentek el valahova, nehogymár!

máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!