Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám iszonyú hangosan nézi a...

Anyám iszonyú hangosan nézi a tv-t. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én már megőrülők tőle, nem képes becsukni az ajtót és minden áthallatszik az én szobámba. És ha én nézek valamit akkor ordít, hogy "HAAALKÍÍÍÍÍCCCCSSD LE" (tudom, nem így van helyesen, csak érzékeltetem) de a seggét nem képes felemelni a kanapéról. Hova vigyem, gégészetre? Ráadásul nagyon közel ül, nem hiszem el, hogy nem hallja onnan. És mindig hülyeségeket néz... de ez már másik történet... Mind ennek tetejébe még horkol is mint valami részeg orosz matróz.
2010. okt. 28. 23:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
A horkolás legyen a legkisebb bajod. Egyébként tényleg bunkó egy anyukád van. Nem igazán van tekintettel rád. :(
2010. okt. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Szólj neki, hogy halkítsa le és csukd be az ajtót.
2010. okt. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Használjon fülhallgatót, bár lehet, hogy nem ez a legjobb megoldás, ha baj van a fülével. Fülészetre kéne mennie.
2010. okt. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Dugd be a füled, vagy hallgass fülhallgatóval zenét, nézd azzal a tévédet.
2010. okt. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 soundcloud válasza:
28%
vedd el tőle a tv-t:DD
2010. okt. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az lesz az. Veszek neki hallókészüléket és kidobom a tv-t amíg elmegy kiváltani
2010. okt. 29. 00:09
 7/17 anonim válasza:
60%
A villanyóránál van egy főkapcsoló... Haaaaaasznááááááááááááááld!!!!! :D
2010. okt. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%
nem tudom én mit tennék a helyedben
2010. okt. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%
Kapcsold le az áramot. Ha a fülével baj lenne, nem hallaná a te tévédet rendesen. Nekem a fölöttünk lakó szomszédasszony (elmúlt 50 éves) hasonló kategória, a saját anyjának ordította le a fejét, amikor szépen megkértük, hogy halkítsa le, és a mami rendes akart lenni. Párszor lekapcsoltam az áramát, azóta kicsit mérsékelte magát, de néha még mindig túllő a célon, olyankor használom a kapcsolót.
2010. okt. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%

add el a TV-t :D

én már évek óta nem nézem, és olyan jól megvagyok nélküle, mint senki más :D


szóval vagy küldd el fülészetre, vagy vegyél neki fejhallgatót, vagy dugd el az irányítót, miután halkabbra vetted a tv-t :D

2010. okt. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!