Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik együtt élnek a barátjukka...

Akik együtt élnek a barátjukkal már több éve ti is észrevetéttek h már nem figyel annyira rátok?

Figyelt kérdés

Arra gondolok h mikor hazaér és nemigazán lehet vele beszélgetni lényegesebb témákról.csak tv,

és h kettesben nem szeret eljárni mert h az úgy unalmas..

nektek is ilyenné alakult át a barátotok pár év után?


2010. okt. 29. 16:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, hogy lehet egy ilyen kapcsolatban élni? Ahol nem is vagy szerelmes, csak csicskának tartasz valakit? :( Elképesztő milyen emberek vannak... Nem rossz belegondolni, hogy lehetnél olyannal is együtt, akit szeretsz és akivel izgalmas az élet, és ehelyett egy nyomorult papuccsal élsz együtt, akivel olyan unalmas az élet, hogy sorozatokat kell nézned, hogy ne unatkozz vele?
2010. nov. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Nálunk nem ez van, amit leírsz és szerintem nem normáls amit leírsz, mert ez így nem egy boldog társkapcsolat, és elvesztegeted az életedet egy boldogtalan kapcsolat mellett. Ha nem lehet semmit megbeszélni, meg unalmas szerinte, ha kettesben mentek valahova, akkor az hol társkapcsolat? :( Teljesen elkeserítő ez az egész... a életedben elvileg legfontosabb emberrel nem tudsz fontos dolgokról beszélgetni? Akkor mi értelme, hogy együtt vagytok? Hogy egymás mellett elvegetáltok, mint a zombik?


Mi rengeteget beszélgetünk a párommal, nagyrészt ugyanaz az érdeklődési körünk is és 3 éve élünk együtt, de ugyanúgy szeretünk elmenni bárhova, imádunk együtt lenni, a tévét nagyon ritkán nézzük, mert nem érdekel. Elég sokat dolgozunk (ő a munkahelyén, én itthon), úgyhogy az estéket mindig igyekszünk intenzíven eltölteni (főzés, beszélgetés, mókázás, sétálás, séta éjjel, szeretkezés stb.)


Szerintem ne juss el addig, mint az utolsó előtti, aki a csicskájával él együtt, és annyira unalmas és tartalmatlan az élete az élettársával, hogy sorozatokat kell néznie, hogy ne unatkozzon... Idős korodban, amikor látod magad körül a szerelmes embereket, nagyon fogod sajnálni, és nem fogod tudni visszacsinálni.

2010. nov. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk pont az van, hogy kettesben vagyunk meg a gyerekunkkel. TV-nk meg szerencsere nincs, igy az nem fertoz meg minket, a ferjem a netet sem hasznalja, ha itthon van kiveve, ha munka miatt valamit meg kell neznie. Nagyon jo TV nelkul elni!
2010. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Néha, szerintem senki se tud valakire ugyanúgy figyelni egy évtized után mindennapos együttlét mellett mint az első randin, aki ezt írja az nem őszinte egészen magával. De ha mindig ilyen az tényleg szörnyű lehet.
2010. nov. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Néhányotok válasza elgondolkodtatott..nekem ő az első komoly kapcsolatom igazából azért is tettem fel a kérdést mert kiváncsi voltam,hogy ez normális e így.

Ma is pl. hazaért egyből tv, és elkezdett nézni egy filmet közben valamit meséltem neki és leállított merthogy ő most ért haza és tv-zik.

Én elhiszem, hogy sok a gondja és mindig megértem, de úgy érzem h a fontossági sorrendben kb az útólsó helyen vagyok.

És ha ezzeket a dolgokat elmondom neki akkor azt mondja h nemis meghogy ezt ő nem igy veszi észre..

2010. nov. 5. 22:19
 16/18 anonim ***** válasza:
Tűnj el egy pár napra otthonról, kíváncsi lennék, azt hogy veszi észre! Megáll az ész.
2010. nov. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, ez így nem normális... kérlek, lépj, mielőtt túl késő lesz, és egy boldogtalan, unalmas, üres kapcsolatban öregedsz meg... Nem feltétlenül lépj le, hanem komolyan ülj le beszélgetni az élettársaddal.


Mondd el neki, hogy ha nem bír változtatni, és nem tart téged fontosnak, akkor véget fogsz vetni ennek a kapcsolatnak, mert te boldog akarsz lenni az életedben, nem egy mellőzött senki, ÉS NEM ÉLSZ TÖBB SZÁZ ÉVET, AZ ÉLET NAGYON RÖVID AHHOZ, HOGY BOLDOGTALANUL ELTÖLTSD EGY EMBER MELLETT, AKIT NEM IS ÉRDEKELSZ.


Ha ezt nem fogja fel, akkor kérlek lépj! Tegyél azért, hogy boldog legyél egy olyan életében, akinek te vagy az első és legfontosabb!

2010. nov. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, az 14:03-as voltam!

Gondolkozz el a kommentemen!

2010. nov. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!