Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak a...

Szerintetek mit csináljak a párommal? Mi értelme ennek? Már belefáradtam. A többi lent

Figyelt kérdés
Az van, hogy több éve együtt vagyunk a párommal, van is két gyerekünk. A gondom ott van, hogy hiába mondom neki évek óta mondom neki, hogy el kéne mennie dolgozni, mert én nem tudok a pici gyerekektől, de ő csak nevet, meg azt mondja, hogy nincs neki való meló...az elején még dolgozott míg nem volt gyerek. mostanában már otthoni munkáit is elhanyagolja velem is csúnyán beszél. most ott tartok, hogy inkább én megyek el 3 műszakba, bár nagyon fáj a szivem a gyerekek miatt:( teljesen kiábrándultam belőle
2010. okt. 30. 11:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta nem dolgozik a pasid. Miaf@sznak szülsz az ilyennek gyereket?
2010. okt. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak,bár lehetnél sokkal határozottabb.Ha nem megy dolgozni akkor add fel neki a leckét: vagy tesz értetek vmit,v küldd el a francba.Hogy lehet tiszta lelkiismerettel lefeküdni e ennek az embernek?Ha pedig még veled is csúnyán beszél,akkor el kell gondlkodnod azon is, hogy valójában szeret-e még.Ne hagyd! Két gyermekkel is találhatsz olyat aki figyemes hozzád és megbecsülne.Tudom ez most rosszul érint,de gondolj magadra és arra,hogy neked még kellő türelemmel kell felnevelded a piciket.Fel a fejjel!!!
2010. okt. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ma 16:40 A gyereket nem a f@sznak szüljük - már bocs... Milyen hülye felfogás ez...?
2010. okt. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

előzőnek:

nincs igazad, egy ilyen lusta trógerrel miért kellett gyereket vállalni? azért, hogy egyel több sérült gyerek nőjön fel a sz.ar gyerekkora miatt?

2010. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmeztem a leírtakat, te odamentél "eltartónak+cselédnek" egy pasi lakásába. Ez azt jelenti hogy csinált neked gyereket, arra van családi pótlék + Gyes a gyerekekre. A pasi csak azért csinálta ezt, hogy ő linkeskedni tudjon, agyerek csak alibi, hogy család vagytok. Valójában tudja hogy függsz tőle.

Amúgy eléggé butus vagy, ha egy ilyennek gyereket szültél. Minek kellett???? Te is felelőtlen vagy a pasid meg egy linkóci.

Állj lábra, nem olyan pici az a 18 hós gyrek sem! Titokban keress munkát---ha találtál menj el dolgozni, és abban a hónapban keress albérletet. Valami olcsót de mással is megoszthatod. Költözz el. A kereseted+családi pótlék+ gyes elég lesz. Ha 70 ezret is keresel+24-30 ezer+28500 a gyes, de ezt nem tudom. ebből urasan megtudsz élni, ha nincs a pasid és nem drága az albi.

Okosan kell csinálni. Kaphatsz segéyleket is, lehet igényelni, pl. egy számlát állnak a szociális hatósság ha kérvényezed.

A link pasit örökre koptasd le.

2010. okt. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
bocs, jav. gyes nem jár ha dolgozol, esetleg csak akkor ha feketén.
2010. okt. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!