Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kéne egy pasi! Hol lehet...

Kéne egy pasi! Hol lehet ismerkedni, egy már nem tininek? 27 vagyok, de már van kisgyerekem, és nemrég hagyott el az apuka, és szeretném kiengedni a gőzt, szeretnék ismerkedni újra, csakhogy könnyebben felejtsek.

Figyelt kérdés
Ne értse félre senki, nem szexpartnert keresek, csak jó lenne emberek közzé járni, beszélgetni valakikkel, úgy érezni, hogy nem vagyok egy csődtömeg, és van aki még úúúgy tud rám nézni...
2010. okt. 30. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

chat.hu

cset.hu

google: párkeresés

2010. okt. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első: el kéne olvasni az egészet"csak jó lenne emberek közzé járni, "
2010. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg barátnőkkel menni erre-arra, kirándulni, ahogy a kicsi és az időd engedi, lazítani.
2010. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Keress valami új hobbit, ami igényli a társasági életet (jóga, fitness, kézműves szakkör, nyelvtanfolyam, tánc, sport), s ott talán feloldódsz, lesz sikerélményed
2010. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kezdj el valami sportot. ott rengeteg embert az utadba sodor az élet.
2010. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2010. okt. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Budapesten...
2010. okt. 30. 19:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát pl. ha szeretsz kirándulni, akkor járhatnál túrázni társaságban. Neten is lehet találni ilyeneket, ahol szívesen veszik, ha csatlakozik valaki. De akár más sportot is űzhetsz, ha szereted az ilyesmit.

Mondjuk szerintem az is nagyon jó tud lenni - ha nem is az ismerkedés szempontjából -, ha összeszeded pár barátnődet, kirittyented magad, és elmentek valahova egy hatalmasat táncolni :)

2010. okt. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is kéne:) Egyedül vagyok én is egy gyerekkel..., próbáltam a társkeresőt, de felejtés, az a sok bunkó, brrrr!Gyerek nélkül nem tudok menni szinte sehova és gyerekkel nem lehet ismerkedni, szóval csak várom, h egy kicsit nagyobb legyen és akkor talán több időm lesz magamra.Sok sikert neked is!
2010. okt. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolnám a lányomnak, ha ilyen helyzetbe kerülne, hogy a neten nézzen ki magának leendő kapcsolatot. Tudsz válogatni kor, testméret, iskolázottság, hovatartozás stb alapján, ami nem valószínű egy kiránduláson, vagy egy teapartin. Ráadásul mindketten tudjátok, hogy a másik párt keres. Tehát nem kell elfutni, hogy utolérjen.

Ez sokkal korrektebb dolog, mint "árulni" magadat, kifogni egy nős hapsit. stb. És legalább 1000 közül választhatsz.

2010. okt. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!