Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt mar gondotok az anyossal?...

Volt mar gondotok az anyossal? Hogy lehet ezt elviselni? Mar a valason is gondolkodom, mert ezt en keptelen vagyok egy eleten at elviselni

Figyelt kérdés
Allandoan a nyakunkon van, beleszol mindenbe. De a parom mindig megvedi, mert hogy sokat segit , vigyaz a babara anyagilag az apukaja is segit.. bar en tudom nagyon nem lenne ra szukseg de vele elhitetik, hogy nelkuluk nekunk nagyon nehez lenne. Igy o elvarja kedveskedjek az anyjaval de en nekem ez nagyon nehez.. furkalodik a hatam mogott , de a parom elott mindig azt mutatja hogy o nagyon kedves velem.. rafinalt nagyon rafinalt. Nem tudom mit tegyek. Erzem miatta tavolodunk , mar nincs kettonk kozott az az eros szerelem mint volt..es ennek az anyja az oka.. tudom. Mar egyszer kiirtam ezt a kerdest , most megprobalom megint.. egyszeruen stresszesek a mindennapjaim.. Allandoan azzal bizergal mostansag hogy amikor a paromat felveszik az egyetemre es lehetseges el kell koltoznunk , akkor majd nala hagyom a babat . A Parom szerint viccel de en tudom O csak annak orul ha a szivembe tapos. Mondta hogy hianyozni fog a babank neki erre mondtam hogy az en szuleimnek is hianyzik , erre o azt valaszolta nekik vannak kutyaik. IDIOTA... egyszeruen egy buta no es azon eli ki magat, hogy engem csesztet. Tuzo napra kivitte delben napkrem nelkul , akkor ertem haza, azt mondta csak ket perce van kint, persze a baba bore elarulta hogy nem , mert leegett az arca szegenykemnek.. persze O kitalalta valami allergia lehet. A parom meg persze mindig neki hisz... Beallit engem az anyos egy tulaggodos anyanak.. MIt tegyek? hogy lehetne ezen az egeszen valtoztatni.. probalok mashogy hozzaallni kedves lenni, de ha nem szolok semmi rosszat addig probalkozik mig nem birom tovabb... :((
2010. okt. 30. 18:51
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
mindennap atjon , mindenbe beleszol ,mit mikor csinaljak. nyitogatja a hutot.. leellenoriz mindent.. UTALOM
2010. okt. 30. 18:57
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más választásod, beszélned kell a pároddal. Ezt, amit ide leírtál, úgy ahogy van mondd el neki. Mondd meg, hogy te megérted, hogy az anyja, stb stb, de ti ketten külön család vagytok, és te nem tudod tovább elviselni, hogy állandóan ott van. A gyerekvigyázásra találj ki más alternatívát, és mondd meg a párodnak, hogy ha az anyja minden nap jön, akkor te mész. Persze a gyerekkel együtt.
2010. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
nem válni kell, hanem elköltözni! a válás más tipusu problémák megszüntetésére való. persze ha te inkább maradsz egyedül a gyerekkel, adod bölcsibe, keresel akármilyen melót (kisgyerekkel nehezen vesznek fel), költözöl albiba vagy a szüleidhez, és vállalod,a gyereked későbbi kérdéseit és esetleges vádjait amiért apa nélkül kell felnőnie ilyen hülyeség miatt (már bocsi, tudom, hogy nagyon sz.r és kellemetlen, de ez nem indok arra, hogy egy gyereket az apjától megfossz), akkor rajta...
2010. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Ne hagyd magad! A mi kapcsolatunkat is megrontotta a banya. Éveken keresztül minden hülyeségét ráhagytam, akárcsak te is; de ők ebből nem azt szűrik le hogy milyen rendes kis menyük van imiért mindent elnéz nekik, hanem úgy érzik ők a befutók és mi úgy sem tehetünk ellene semmit. Mi úgy oldottuk meg (egy jó nagy vita után), a férjem elmondta neki, hogy a gyerekkel kapcsolatban az én szavam a döntő és nem kell hogy ő ezzel egyetértsen mert semmi köze hozzá. És ha esetleg a kedves mami elfelejtené hol a határ én azonnal figyelmeztetem, még mielőtt újra nyeregben érezné magát. Ja és persze innentől kezdve hiába is keresné a régi kedves kis menyét aki próbált a kedvében járni.
2010. okt. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha zavar hogy átjön néha eljátszhatod, hogy nem engeded be; hamar venni fogja a lapot hogy ez már harc! A férjednek, nyugodtan mond, hogy kihúztad a csengőt mert aludt a gyerek ezért nem vetted észre hogy szergény anyuka ott állt az ajtóban.
2010. okt. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7%

Nézz nagadba először. Miért várod el anyósodtól,hogy alkalmazkodjon hozzád,he te nem vagy hajlandó hozzá alkalmazkodni? Gondolom nem dolgozol sehol,csak a gyereket ajnározod,és nagyon ráérsz cukkolni magad az anyósod ellen.

Keress valamilyen elfoglaltságot,akkor nem állandóan anyósod "gaztettein" fogsz gondolkodni.

A válás a lehető legropsszabb megoldás a gyereketek szempontjából!

Nekem két anyósom is volt,mindkettő nehéz természetű,még is megoldottuk egymással a gondjainkat. Csak akarni kell.

2010. okt. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

van kulcsa.. be sem jelenti amikor jon.. csak betoppan..

a ferjemnek probaltam mondani de o azt mondja ez van.. o nem koltozik nem valtoztat semmin ezt kell elfogadnom

2010. okt. 30. 19:30
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon igaza van a 19:29-es válaszolónak.
2010. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kié a lakás?Mert ha az ővék ill. a párodé akkor azért érzi magát nyeregbe mert az "övé(k)be laksz)

Először azt kell elérned

hogy a párod meg hallgas

son,mert ha eleve nem érdekli a te problémád besöpri a szőnyeg alá azzal hogy "ez van"akkor veszett fejsze....

2010. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
4%
Ha nem gépeznél, ráérnél kitakarítani, és akkor nem zavarna, ha "betoppan". Örülnél, van aki rád nyitja az ajtót. Vagy nem szereted már a férjed, ezért zavar az anyós.
2010. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!