Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A parommal Angliab...

Mit tegyek? A parommal Angliaban nagyon jol megvoltunk, hazajottunk es azota 2honapja megvaltozott. En hazakoltoztem o is haza. Van egy ikertestvere aki mindenben iranyitja, de o ezt nem vette eszre.

Figyelt kérdés
En nem szetvalasztani akarom oket csak ne legyen az ha a testvere futtyent es mar ugrik is neki, hogy velem mi lesz az nem erdekli. Probaltam mar beszelni vele errol tobbszor de azt mondta erre, hogy a testveret nem fogja megtagadni. En nem erre kertem, csak felnott emberek vagyunk es megvan mindenkinek a sajat kis elete, gondja, baja. Az ismerosok is mondtak hogy hagyjam, nem fog megvaltozni, es semmi jovot nem latnak ebben a kapcsolatban. En ezt mar nem akarom folytatni igy, mert minden nap ugyanazok a bajok jonnek elo. Segitsetek. Milyen tippet tudnatok adni?
2010. nov. 1. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
A családot nem választja az ember, az család jóban, rosszban. Az ikertestvér még inkább, annál szorosabb kötelék két ember között nem létezik (na jó, esetleg ha sziámi ikrek). Ezzel tényleg nem tudsz mit kezdeni.
2010. nov. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy van valami baj az ikertestvérével és csak ő tud róla lehet hogy ezért van sokat vele!Én is már 8 hónapja párom már egy éve kint van nem voltunk otthon!Ha karácsonyra hazamegyünk mi is sokat fogunk rokonokkal tölteni!Miért nem mész vele mikor a testvérével van??
2010. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ikrek között sokkal szorosabb a viszony mint a normál testvéri kapcsolatokban. Szerintem sosem fogja tudni teljesen leválasztani magát a testvérről. Egy lehetőség van, ha együtt akarsz vele maradni: megszokni. Ha nem vállalod a 'boldogtalan' életet akkor pedig az egyetlen út a: megszökés.
2010. nov. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De mindig egyutt? Raadasul ott van a testverenek a exfelesege exbaratnoje es most elettarsa akivel kolcsonosen utaljuk egymast.Es negyesben lenni estenkent bevasarolni stb. Nem azt mondom, hogy soha ne legyunk egyutt csak tartsuk meg a tavolsagot.
2010. nov. 1. 17:08
 5/6 anonim ***** válasza:
2 hónapja megváltozott? Biztos hogy a pároddal élsz és nem az ikertestvérével?
2010. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt hogy erted?
2010. nov. 1. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!