Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a jelei annak, ha egy...

Mik a jelei annak, ha egy férfi szerelmes egy nőbe? És biztosan NEM csalja/csalta meg?

Figyelt kérdés

Nemtudom szeret-e még a párom:(

Irnátok nekem tipikus jeleket, hogy mit tesz egy férfi pl.vita utána, mennyi iőd után keresi a lányt, vagy bármi ilyesmi:)


2010. nov. 1. 17:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%

Eleg hisztis vagy...

Szerintem itt te hibaztal... O nem hazudott, hanem elmondta az igazat, s te erre felpofozod, kutakodsz az msnjeben, hiszteriazol az ejszaka kozepen... en ha a fiu helyeben lennek lehet meggondolnam, hogy kereslek-e meg valaha, meg akkor is, ha megorulok erted, annyira szeretlek...


Ha kell neked ez a fiu, akkor most rajtad a sor, hogy bocsanatot kerj tole, es orulj, hogy oszinte veled!


(20/L)

2010. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ezt a dolgot már tegnap kiveséztük.
2010. nov. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

aha... Ő is hazudott hogy "jajj nem tartja a csajjal a kapcsit, gyülöli és már rég letiltotta meg leis törölte" ja ezért irt neki a csaj. MAGYARUL: hazudott, mert nem tiltotta és nemis törölte le!

ha ebbe hazudik másban is fog. A saller után ölelgetett meg próbált közeledni...de eltoltam

Szeretem, de engem SENKISE nézzen hülyének. Ő is baromira szerethet ha HAZUDIK.

2010. nov. 1. 18:28
 14/19 A kérdező kommentje:
a balhé után, a pfon előtte bujtam hozzá erre ilyetszol :"Nemfogok érzelemmentesen d*gni veled, mert most vesztünk össze... ha szexelni akarsz masztizz... látom hogy csak a szex kell...":O
2010. nov. 1. 18:29
 15/19 anonim ***** válasza:

Te tegnap is feltetted ugyanezt a kérdést.

Ugyanaz a véleményem, mint a másik topikban, ez a pasi szeret téged nagyon is, te meg egy istenbarma idióta vagy.

Komolyan mondom, fordulj pszichológushoz, mert ez a szintű önbizalomhiány beteges.

A párod azért fog elhagyni, mert egy hisztérikus hülye vagy és teljesen igaza lesz és nőként mondom ezt!

2010. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Pff, ilyenen felkapni a vizet...

Talan azert mondta azt, hogy letiltotta, mert tudta, hogyha igazat mond akkor abbol meg nagyobb hiszti lenne...

Ne legy mar ennyire gyerekes... Ne tartsd azt a szerencsetlent porazon, nem kutya!!!

Ennel nagyobb hazugsagok is fognak erni az eletben, keszulj fel ra. MINDENKI HAZUDIK! - s vannak kegyes hazugsagok is...

2010. nov. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Picit unalmas, hogy bárhova kattintok, ugyanaz a kérdés van mindenhol, máshogy megfogalmazva... :(
2010. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem el kellene mar gondolkodnod azon, hogy amiket te csinaltal magasan verik szemetsegben a pasidat. Feltorod az MSN-jet, megpofozod, megvadolod, bunko vagy vele stb...nincs is bizonyitekod, epp azt mondod, hogy biztos, hogy azzal a lannyal nem volt. Akkor meg mi a bajod? Hisztis vagy, ennyi. En a helyeben nem bocsatanek meg neked. A 13 evesek viselkednek igy.
2010. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon fiatal lehetsz még kérdező. Max. középiskolás. Nincsenek tipikus jelei annak, ha valaki szerelmes vagy hűséges. Ez mindenkinél másban nyilvánul meg. Olyan is van, aki nagyon jól színészkedik, és olyanokat hazudik, hogy elhitesse veled, hogy szeret, hogy teljesen elolvadsz tőle. Megjegyzem, a leírás alapján itt nem ez van, szerintem ez a fiú szeret téged. És legközelebb ne pofozkodj, óvodás dolog, és ráadásul nem is korrekt, hiszen ő fiúként nem üthet vissza.
2010. nov. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!