Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódtatok már nagyot barátban?

Csalódtatok már nagyot barátban?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?


Találtam ehhez egy idézetet:

A legundorítóbb emberi tulajdonság a kétszínűség. Mikor egy emberben, akit nem csak ismerősödnek, hanem barátodnak mondasz, feltétel nélkül megbízol benne, kiadod neki magad... És ez az ember aljas és gerinctelen módon ott szúr hátba, ahol neked a legjobban fáj... Ez az életben a legnagyobb csalódás...


2010. nov. 1. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Igen csalódtam a legjobb barátnőmben, de óriásit. És pár év múlva rettentően visszakapta azt a fájdalmat amit nekem ok nélkül okozott.
2010. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Persze hogy.Aztán rájöttem hogy a hátam mögött kibeszél a közös "barátnőinkkel".2 évig játszottuk egymással a kibeszélősdit. Ez van. Azt kapta vissza amit adott.
2010. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Többször is, de két emlékezetes van:

Gyerekkori barátnő-később jöttem rá, hogy gyakran csak érdek-barátnő volt-nem bírta elviselni, hogy végre én is párt találtam magamnak, és mikor lemondtam egy-két találkozót(amikor neki volt fiúja szinte mindig szrt rám, de én elnéztem neki), olyan sms-t írt nekem részegen, amiben szerepeltek a "féreg", "gec-i", "hájas krva" enyhén alpári megnevezések...ott nem volt miről beszélni tovább.

Második egyetem alatt történt, a vélt barátnő az összes férfira, aki nekem tetszett, rászállt, és baromságokat terjesztett rólam-ez csak később derült ki.

2010. nov. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen. sose kértem tőle semmit, viszont akkor igen. unatkoztam a városba, és mondtam neki hogy jöjjön ki beszélgetni. de ő inkább a barátjával filmezett tovább. kicsit megsértődtem. ő meg azon megsértődött hogy én megsértődtem, és azóta nem beszél velem.
2010. nov. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen ,egyik legjobb haveromban csalódtam , valahogy úgy látszik nem ismertem eléggé így 10 év után...

1x csak lett egy olyan barátnője aki miatt kb mindenkit és közük engem is lesz*rt. Hiába hívtuk nyáron akárhova nem jött, elmentünk hozzá egy csomószor nyáron hogy ugyan jöjjön már el valahova ne mindig csak a csajjal legyen , nem is dumáltunk már vagy 1,5 éve mióta meg van a nője ...


De nem , és tényleg nem beszéltem én pl vele már vagy 1 éve egy szót sem , nekem is volt egy pár barátnőm , de azért akkor gyökér nem lettem mint ő hogy kb lesz*rok mindenki mást a csaj miatt.

2010. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen...

2 lánynak, akit a legjobb barátaimnak tartottam, elmondtam egy nagy titkomat. Másnap mindenkitől azt hallottam vissza...

Nekik köszönhetem, hogy nemb ízom meg senkiben és óvatos vagyok mindenkivel szemben.

2010. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha mélyen megbántott, akkor nem volt igaz barát, sajnos.

Jó pár barát volt már az életemben, és akik megmaradtak, azok azért vannak az életemben, ill. én az övékében, mert maximálisan odafigyeltünk a másikra. Nem tudom, hány éves vagy, de az idő előrehaladtával, az emberek is megbízhatóbb barátok lesznek, de az is lehet, h. az emberismeretem fejlődött, és azért alakult ki körülöttem az a pár igaz barát!

2010. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én is ezekhez hasonlóan jártam.. =/
2010. nov. 1. 21:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja.

Egy barát, akit 12 éve keresztül a legjobb barátomnak tartottam, elkezdte füzni a csajomat. Meg akart veretni, még az iskolát is majdnem otthagytam érettségi elött annyira elegem volt.

A másik, a növérem volt hapsija akit barátként tartottam számon. Meg akarta eröszakolni a barátnömet miután leitatta, rajtakaptam, tagadta. Ezután mindenféle hazugságokkal manipulálta a többi barátomat, akik elfordultak tölem. A növéremet megalázta sok ember elött, egy hazugsággal. De a legjobban az fáj, hogy amikor apukám már a rák végsö stádiumában volt, képes volt azt mondani, hogy nekem semmi gondom az életben.

Nem vagyok bosszúálló, de közeleg az a nap, amikor ezen kijelentéséért lelkileg tönkre teszem és remélem rohadtul szenvedni fog.

2010. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
persze a legjobb barátomba mikor ősze vesztünk és dühébe elmondta a tesómnak hogy bi vagyok azóta egyikkel se beszélek baráttal azért mert nem bízok benne tesómmal mert nem merek a szemébe nézni :S
2010. nov. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!