Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódtatok már a párotok...

Csalódtatok már a párotok édesanyjában?

Figyelt kérdés
Én hatalmasat.Eddig úgy tűnt,nincs vele gond,de most sikerült bizonyítania.Azt mondta a páromnak,hogy ne merjen engem keresni,feltételezem azért,mert tettem vele egy bizonyos dolgot,amit a párom is megtett velem hónapokkal ezelőtt,de az ugye nem baj,én mégis visszafogadtam-amit egy nő se tett volna.Mégis én vagyok most a rossz?Az egész nyaram alapból egy nagy sz@r,és most még volt annyira szemtelen,hogy direkt kihagy a közös nyaralásból is.Komolyan,legszívesebben elbőgném magam.Az én rokonaim sosem szóltak bele a kapcsolatunkba,akkor sem,amikor a párom azt a bizonyos rossz dolgot tette velem,akkor is azt mondták,hogy a "ti dolgotok,mi nem szólunk bele,ha vele akarsz lenni,akkor az a te döntésed".Nagyapám a végtelenségig toleráns,más apa biztos,hogy tettlegességig ment volna.Mégis mi vagyunk a rosszak?Miért kell a "kedves anyósjelöltnek" beleszólnia?
2010. júl. 28. 16:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
lehet csak irigy,bocs h ezt irom de saját tapasztalat hogy a bodogtalan keserű emberek irigyek a rokonaik legapróbb boldogságára is,a dögöljön meg a szomszéd tehene is effektus....
2010. júl. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Általában minden anyós ilyen.Mindig mindenbe bele szólnak sajnos.Én párom anyukája is ilyen,sőt még hisztis is.Ami nagyon kiakasztó tudd lenni ha vele élsz.Párom felújította nekik a házat,mert az apja nincs a helyzet magaslatán(alkoholista volt,leszázalékolt)úgy volt a párom elég nagy a lakás csak el férünk.De sajna nem most vettünk házat.Így kerülve a vitákat.

Amúgy mit tettél hogy nem akar látni az anyósod?És párod mit tett?Mennyi idős vagy?


25/N

2010. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Ne foglalkozz a boszorkával! Ez a legjobb megoldás. Én első percben csalódtam az anyósomban, holott, örülhetne, hogy ilyen menye van, mert a fiacskája igen csak élt egy életet mielőtt összejöttünk. Mégsem voltam neki sosem jó. De szerencsére a férjem is belátta és őt sem érdekli a kedves anyja.
2010. júl. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Az anyós valóban nem a legkedvesebb,nem kellene beleszólnia a dolgaitokba.

Az ő megcsalt én is megcsalom pedig nem egy jó szisztéma.Ha megbocsátottál neki akkor,akkor miért kellett neked is megcsalni,hisz tuttad mennyire fáj,ha ilyet tesznek valakivel.

A közös nyaralást pedig minek erőlteted,ha nem bírod az anyósjelöltedet? Örülj,hogy nem kell velük menned sehova.

2010. júl. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
*tudtad
2010. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
pofon vágott a párom egy vita során(most ebbe ne menjünk bele,hogy ilyen emberrel minek vagyok,az az igazság,hogy dühkitörései vannak,amiket nem tud kontrollálni,pszichológushoz fog vele menni,amúgy minden rendben van vele)én ugyanezt tettem most,úgymond abban a pillanatban úgy éreztem visszaadom neki,de már megbántam,én is lobbanékony vagyok sajnos.
2010. júl. 28. 16:31
 7/19 anonim ***** válasza:
Akkor nem megcsalás,hanem verés.Még jobb. :S
2010. júl. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ti nem szóltok bele egymás életébe, ők meg igen. Ezt is el kell fogadnod, nem csak azt, ami tetszik.

Attól, hogy a te rokonaid nem szólnak bele, és attól, hogy te megbocsátottál, neki nem muszáj ugyanígy viselkednie. Az a te döntésed volt, ez meg az övé. Semmi köze egymáshoz a kettőnek.

Amúgy meg... ha befolyásolni tudja a párod, és emiatt szétmentek, nem az anyós miatt mentek szét, hanem azért, mert a párod egy szar alak.

2010. júl. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
16:30-as:szó sincs megcsalásról.Az előző kommentben leírtam,miről van szó.
2010. júl. 28. 16:33
 10/19 A kérdező kommentje:
nem mentünk szét,a páromat nem érdekli,csak engem húzott fel,hogy egy 25éves embernek hogy mer ilyet mondani,pláne olyan stílusban,hogy "ne merd keresni".Miért,akkor mi fog történni?Áhh,mindegy.De nem is az én történetem a lényeg,csak jól esett itt megosztani.Ti is írhattok saját sztorit,ha gondoljátok.
2010. júl. 28. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!