Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódtatok-e már "barátnak"...

Csalódtatok-e már "barátnak" hitt személyben?

Figyelt kérdés

Pár éve megismertem egy embert, aki elsőre szimpatikus volt nekem, és barátkoztam vele. Igaz, nem nagyon ismertem még, így egyre többet beszélgettünk, s minden nap összefutunk. Már barátként tekintettem rá, mikor is volt egy olyan húzása, hogy egy másik barátnál beárult egy kellemetlen szituációban. Eléggé rosszul éreztem magam. De elnéztem neki, mert csak az IGAZAT mondta, csak hát a barát nem árulja el a barátot, még ha kicsit hazudnia is kell emiatt. Aztán nemrégiben megint csalódnom kellett benne, kitört magából és lehordott mindennek, csak mert nem tetszett neki valami, ami velem kapcsolatos! Véleményét agresszióval fejtette ki, ami kissé meglepő volt nekem!

Na ép ezért kell felületesen barátkozni, hogy ne csalódjunk a másikban, vagy ha mégis ez bekövetkezik, akkor ne érezzük rosszul magunkat emiatt!

Veletek volt már ilyen?


2010. ápr. 15. 20:01
1 2
 1/11 anonim válasza:

hogy érted h agresszióval fejtette ki?

megütött vagy mi?

2010. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Velem már volt hasonló először bántott de késöbb rájötem hogy sok ilyen lesz még és magasról le kell szarn', csak azok a barátok számítanak akik mindig melletünk állnak.
2010. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem ütött meg, de közel állt hozzá!
2010. ápr. 15. 20:10
 4/11 anonim ***** válasza:
sajnos volt velem is,hogy akiről azt hittem a barátom, arról kiderült,hogy mégsem. 3 év barátság, napi szintű beszélgetés, együtt lógás, számtalan segítség és támogatás (részemről) után derült ki,hogy mégsem tekinthető barátnak...de ez hosszú sztori, meg még most is sz*r rá gondolni :(
2010. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
persze...7 éves barátságot rúgott fel egy pasiért(nem rasszista vagyok de utolsó aljadék drogos cigány volt szó szerint),lehazudta az eget érte,aztán elköltözött...azóta sem beszélünk hálistennek.
2010. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen. A legjobb baratnömben. 7 evi baratsag utan összevesztünk, es nem publikus, de azzal bantott, amit nem tudtam megbocsajtani, hiszen ö volt az egyetlen, aki tudta, hogy mennyire fajdalmas tema. Meg egy darabig baratkoztunk, de elsodrodtunk. Aztan nekem csaladom lett, ö meg egyre zürösebb alakokkal bulizott ivott kuffircolt, szoval megvaltozott, ugyhogy vegleg megszakitottam a baratsagot.
2010. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
velem is volt már így, azt hittem belepusztulok. ő volt a másik felem. 4 éve nem láttam, talán most találkozunk. nagyon hiányzott, nem tudom lehet e még olyan, mint rég. én azóta sem találtam senkit aki pótolná a hiányát. de nem is keresem, inkább nem kell barát, ha az elválás ilyen fájdalmas...
2010. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen. A "legjobb" barátnőmben. Egy hazugság miatt (rólam hazudtak, nem én hazudtam). Engem meg se kérdezett, hogy mi a szitu. Aztán egy idő múlva legjobb barátnők lettek a közös ellenségünkkel... Érdekes. A mi barátságunkat meg simán elfelejtette. Barátnők vagyunk még, úgy ahogy, de június után végleg vége lesz ennek a kapcsolatnak hál' isten.
2010. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte válaszokat!

Csak annyit tudnék én is hozzáfűzni a témához, hogy nem szabad senkiben megbízni, és tényleg van igazság tartalma annak hogy felületesen kell ismerkedni és nem érhet csalódás!

Nem értem, aki eddig jóban-rosszban mellettünk áll, és később miért ellenünk vall?

2010. ápr. 15. 20:36
 10/11 anonim ***** válasza:

eddig egyetlenegy barátnőm van, akiben nem csalódtam.

Akik most vannak barátnőim, most már tudom, hogy mire számithatok tőlük, milyenek is valójában. Mikor rájöttem erre, azóta megszakadt bennem valami irántuk. És nem lehet elfelejteni...

Azóta felületes vagyok, de úgy viselkedek mint régen, de mértékkel.

szinház az egész világ...

2010. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!